captainfairs isimli üyenin son içerikleri

1. C

Hem Gaming hem de Render için Pc

Teşekkürler değerli bilgiler için pc tavsiyesi olan var mıdır peki?
  2. C

Hem Gaming hem de Render için Pc

3D Animasyonlar ve modelleme yapan birisiyim zaten bu bölümü okuyorum oyunda oynamayı seviyorum işim gereği zaten oyunlarla iç içe olmam gerekiyor araştırmalarım sonucu şu linkteki sistem karşıma çıktı sizce bu sistem alınır mı? Eksikleri sizce neler çünkü fiyat bana diğer aynı segmentte pc lere...
  3. C

Covid olmuşum ciğere inmiş aynısını yaşayan varsa aydınlatsın beni

Çok teşekkür ederim dostum bana çok büyük moral kaynağı oldun gerçekten canım sıkıldıkça açıp yazdığın cevaplara bakıyorum 😂 Gerçekten çok teşekkürler
  4. C

Dostum bugün devlet hastanesine gittim ve özel hastanede çektirdiğim tomografiyi ve laboratuvar test raporumu doktora gösterdim tüm her şeyimi inceledikten sonra sana kim bunun kesinlikle covid olduğunu söyledi dedi. Covid değilsin demiyorum ancak basit şekilde fazla soğukta kalmış olabilirsin...
  5. C

Kaç gün de ağırlaşma gösteriyor peki dostum bende ağırlaşma yerine hafifleşme oluyor gibi geliyor
  6. C

Dostum gerçekten çok teşekkür ederim içime su serptin valla ya kendime bakıyorum bir şey yok ama beynimin içi inşaat alanı gibi insanın hayatında ilk defa böyle şeyler başına gelince korkuyor panik yapıyor malum her gün ölüm haberleri yoğun bakım haberleri yaşım genç kronik rahatsızlığımda yok...
  7. C

Avelox ve prednol antibiyotik , desiferol d vitamini , levopront öksürük şurubu , parol , lansor mide koruyucu , mucovit - c c vitamini bir de oksapar kan sulandırıcı iğne verdiler dostum bugün hastaneye gidip hastaneye yatabilirim çünkü normal şartlarda yatmam lazımmış ayakta atlatmaya...
  8. C

Çok teşekkürler dostum bende arkadaşının kafasındayım şu an panik yapmaya başladım ailemide sırf bu yüzden üzüyorum rahatlamam gerek ama beceremiyorum bir şekilde yarın devlet hastanesine gidip tüm tahlilleri baştan yaptırıp yatmam gerekiyorsa yatıcam. Benim yüksek ateş dışında başka hiçbir...
  9. C

Geçmiş olsun ne kadar sürede kötüye doğru gitti dostum bana 8 farklı ilaç verdiler antibiyotik vitamin iğne falan
  10. C

Arkadaşlar selam başlıkta da özetlediğim gibi genelde korona olanlara bi ilaç veriyorlar 16 tane içicen falan diyorlar evde atlatıyor insanlar ben bugün tomografi ve kan tahlili yaptırdım tomografide ciğerimde covid e bağlı enfeksiyon olduğunu söyledi doktor hastaneye yatmam gerektiğini eğer...
  11. C

Korona atlattım sorularınız varsa alayım

Nasıl atlattın dostum? Ciğerlere inmiş miydi korona yoksa evde mi geçirdin
  12. C

Laptobumun Fanından Traktör gibi ses geliyor. Yardım.

Cevabınız için teşekkürler 1618304251 1618304289 Yok servisi mevcut değil maalesef müşteri hizmetlerini denicem teşekkürler
  13. C

Laptobumun Fanından Traktör gibi ses geliyor. Yardım.

Hayır herhangi bir yavaşlama olmuyor bilgisayarda 1618303628 Hepsiburada dan aldım laptobu orda ki satıcıyla mı iletişime geçmem daha iyi olur direkt acer in kendisinden mi teknik servis talebi istemem gerek?
Top Bottom