cas35 isimli üyenin son içerikleri

1. cas35

Ryzen 7 6800h vs i7 11800h Laptop Kararsızlığı

Bir laptop için normal sıcaklık değerleri diye biliyorum, benim dell 7559 laptopum 100 dereceleri görüyordu. Belki soğutucu ile desteklenebilir tabii ki. Ben grafik tasarım işlerinde de kullanacağım ekran umarım üzmez
  2. cas35

Çok teşekkürler memnun musunuz? Sıcaklık değerleri nasıl?
  3. cas35

Teşekkür ederim soğutucu için tavsiyeniz var mıdır?
  4. cas35

Asus sipariş verdim bakalım inşallah pişman etmez
  5. cas35

Çok fazla oyun oynayan biri değilim Blender ve Adobe yazılımları kullanacağım, render alacağım. Oyun oynayacak olursam dediğiniz gibi soğutucu takviyesi yaparım diye düşündüm, en kötü cpu'ya bir miktar undervolt'ta olabilir. Monster 17.3" çok hantal ve büyük geldi gözüme ve kasa malzemesi hoşuma...
  6. cas35

Çok teşekkür ederim, oyun testlerini karşılaştırdığımda monster 6-7 derece daha az ısınıyor gibi ama yinede Asus'a daha yakınım ddr5 ile gelmesi ve islemcinin daha yeni olması beni etkileyen durum
  7. cas35

Soğutma performansı hakkında bir bilgi bulamadım bilen varsa bilgilendirebilirse çok sevinirim
  8. cas35

Merhaba, Monster'ın ve Asus'un bu iki modeli arasında kaldım. Ekran kartları aynı işlemciler farklı ve AMD olan Asus modelinde ddr5 4400mhz ram var. ASUS...
  9. cas35

Laptop Seçimi Konusunda Destek

İşlemci 12. Nesil ram ddr5 ancak Max-q varsa victus'u almam benim için anlamsız olur ekran kartı performansına ihtiyacım olacak
  10. cas35

Çok teşekkürler Dell ve Casper'ı da eledim bu durumda Monster t7'ye yönelmek daha mantıklı olacak gibi
  11. cas35

Evet önemli, render alacağım arada sırada oyun da oynayacağım
  12. cas35

Şimdi ben anlamadım arkadaşlar bu cihaz alınır mı alınmaz mı? Max-Q dediğiniz olayını ilk defa duydum bu cihazda güç sınırlaması mı var? Eğer benim için uygun bir laptop olacaksa buna yönelebilirim ddr5 gibi bir artısı var, yeni farkettim. Beni doğru şekilde yönlendirmenizi rica ediyorum.
  13. cas35

Şuanda Dell 7559 model laptop kullanıyorum 2016 yılında almıştım bu zamana kadar hiç bir sorun yaşamadım, o yüzden yolladığım seçenekler arasında dell'e sıcak baktım. Önerinizi dikkate alacağım, teşekkür ederim. Çok güzel bir modelmiş ancak 25k bile zorluyor beni 12. nesil diye 3-4 k fazla...
  14. cas35

Merhaba, motion design ve video edit ile uğraşıyorum. Masaüstüm var ancak bir şirkette hybrid çalışmaya başladım alacağım laptop için tercihim i7 işlemci ve rtx3060 olması. Şimdilik seçeneklerim ekte görsellerini yüklediğim Dell, Casper ve Monster modelleri. Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum...
  15. cas35

Yardım Aliexpress Kes Onu Yardım Bedava Ürün

Ettim bro sağolasın
Top Bottom