• C
      CAUgur, 2k için 4060ti vs 3070ti başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Çok teşekkürler tavsiyeniz için. Şu an mevcutta böyle bir kart var aralarındaki fiyat farkı 1.3k. O fiyatlara çıkacağım için 6800xt de düşünebilirim aslında
    • C
      taksit durumlarına bağlı olacak şekilde şu an 18-19 u zorlayabilirim sıfır alacaksam. Temiz 2. el ekran kartı muhabbeti beni korkutuyor biraz ama temiz...
    • C
      Bende önceden denemiştim anakart zaten çalışmıyordu yıkadıktan sonrada çalışmadı.
    • C
      CAUgur, Çözüldü✓ game garaj kutu gelirmi? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      rica ederim iyi forumlar
    • C
      Valla usta az önce r5 5600x ve 6800xt nin benchmark videosunu izledim sistem taş gibi çalışıyor gibi gözüküyor ama bilemedim. Ekran kartı için daha farklı...
    • C
      Ben uzun süredir bilgisayar takibi yapmıyorum, şu an hangi parçalar daha iyidir hangi işlemci&ekran kartı komboları daha iyidir maalesef bilmiyorum...
    • C
      kurulumu onlar yapsa dahi parçaların kutuları geliyor diye biliyorum. En azından itopyada böyle. Gamegarajda da aynı durum olacağını düşünüyorum
    • C
      Peki hocam şunu da ekleyeyim duruma. anakartım b450mk 2 ve hani mümkünse eğer anakart değiştirmeyi şu anlık düşünmüyorum. 16 GB ram var pc de belki onu...
    • C
      2. El ekran kartı almaya çekinen bir insanım aslında. Birde dlss teknolojilerini kullanmak için RTX serisine dönmeyi düşünüyordum
    • C
      CAUgur, Ekran Kartı kategorisinde 2k için 4060ti vs 3070ti başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar iyi forumlar. Hali hazırda 6650xt ve r5 5600 lü sistemim var. 1080p monitörümü 2. monitöre çevirip, 2k monitör almayı düşünüyorum. 5600 işlemci...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,465
Üyeler
153,565
Son üye