ceboNiesta isimli üyenin son içerikleri

1. C

EXPO - Intel Anakart Uyumluluğu Hakkında Bilgiye İhtiyacım Var

Evet normalde XMP açar geçerdik fakat XMP yerine EXPO açılıyor. Bu rami alsam XMP açabilecek miyim, performans kaybım olacak mı onu anlayamadım.
  2. C

EXPO - Intel Anakart Uyumluluğu Hakkında Bilgiye İhtiyacım Var

Arkadaşlar Merhaba, MSI Pro B760M-P Intel LGA1700 DDR5 Micro ATX Anakart Team T-Force 32GB(2x16) Delta RGB White EXPO 5600mhz CL32 DDR5 Ram (FF4D532G5600HC32DC01) Bu iki ürünü almak istiyorum fakat EXPO Ramler sanırım AMD sistemler için öneriliyor. Bu şekilde satın alsam XMP olarak 5600mhz'de...
  3. C

Çözüldü✓ Darboğaz - Performans Kaybı Hk. Bilgi

Evet monitörüm 2K ve 6700XT artık güncel oyunlarda 2K'da sıkıntı yaşattığı için 4070S aldım. Ne olursa olsun oyunlarda %99 GPU kullanımını göremezsem canımı sıkabilir :D
  4. C

Çözüldü✓ Darboğaz - Performans Kaybı Hk. Bilgi

Arkadaşlar merhaba, Halihazırda 6700XT - 13400F sistemim var. Artık AMD yazılımından ve bu kartın 2K için giriş seviye bir kart olmasından dolayı yeni ekran kartı siparişi verdim, henüz elime ulaşmadı. RTX 4070SUPER ekran kartı için 13400F rahatlıkla yetecektir diye tahmin ediyorum fakat hiç...
  5. C

Mavi Ekran Sorunları

Merhaba arkadaşlar, Aldığımız mavi ekran hataları aşağıdadır. Yardımlarınızı bekliyorum. https://pixeldrain.com/u/YSyU6a96 / Dump dosyaları Sorunun donanımsal olduğunu düşünüyorum. Windows Lisanslı, orijinal driverların kurulu olduğu bir sistem.
  6. C

Rainbow six girerken pcnin yeniden başlaması

Sorun BattleEye ile alakalı görünüyor. Kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsin.
  7. C

Çözüldü✓ KERNEL_SECURITY_CHECK_FAILURE hatasını neden alıyor olabilirim?

SYMBOL_NAME: nt!KiRemoveEntryTimer+1942cd MODULE_NAME: nt IMAGE_NAME: ntkrnlmp.exe IMAGE_VERSION: 10.0.19041.4046 STACK_COMMAND: .cxr; .ecxr ; kb BUCKET_ID_FUNC_OFFSET: 1942cd FAILURE_BUCKET_ID: 0x139_3_CORRUPT_LIST_ENTRY_KTIMER_LIST_CORRUPTION_nt!KiRemoveEntryTimer OS_VERSION...
  8. C

Mavi Ekran Oyunlarda PC kendini yeniden başlatıyor.

Minidump dosyalarını paylaşır mısın?
  9. C

PC MAVİ EKRAN HATASİ ACİL

Mavi ekran verdiği zaman sistem kaydını tutar. Bu kayıtlar Bilgisayarım/Windows/Minidump klasörüne ayıklanır. Tekrarı halinde o dosyaları atarsanız sorunu daha net anlayabiliriz.
  10. C

PC MAVİ EKRAN HATASİ ACİL

Windows/Minidump klasörünü upload edip linkini atar mısın?
  11. C

Anlık Drop ve %99 FPS Kaybı

FPS 144 Sabit. Asla oynamıyor ama öyle dalgalanma vs. yok. Fakat %99 FPS ara ara aniden 35-50'lere düştüğü için drop girmeye devam ediyor. Resize Bar kapalı şekilde denedim drop yiyorum yine.
  12. C

Bu tür performans ayarlarının hepsini yapmadan sistemi kullanmıyorum
  13. C

Genel olarak hep bi performans kaybı var gibiydi fakat göz ardı ediyordum. Böyle eski bir oyunda da drop yapınca artık üstüne gitmeye karar verdim. Bazen windows içerisinde sistem komple 1 saniye donup geri geliyor, fakat bu çok nadir, oyunlarda ki drop gibi değil.
  14. C

Arkadaşlar merhaba Öncelikle sistemim şu şekilde: -Sapphire Nitro 6700XT -8x8 16GB RAM -13400F CPU -FSP Hydro 850W PSU -Asus H610MK-D4 Genel olarak tüm oyunlarda, eski yeni fark etmiyor ani drop yiyorum. İşletim sistemini yeni kurup neredeyse hiçbir program kurmadan Yüksek Perf. güç ayarı...
  15. C

FreeSync/G-Sync Hakkında

Arkadaşlar merhaba, Monitörün kendi ayarlar menüsünde FreeSync seçeneği var ve aktif görünüyor. NVIDIA Denetim masasında G-Sync var aktif görünüyor. Farklı hiçbir ayar yapılmıyor zaten. Nvidia ekran kartına sahip olduğum için G-Sync'nin açık olmasına rağmen çalışıp, çalışmadığını...
Top Bottom