ceham isimli üyenin son içerikleri

1. C

Bu monitör alınır mı?

Fps oyunu da maalesef oynuyorum ve hikayeli oyunu da eski bilgisayarım kaldırdığı zamanlar oynuyordum. Ayrıca sea of thieves de oynuyorum ve benim için önemli. Ayrıca sizin attığınız 1 ms benimki 0.5 ekran yenileme hızı 180 yine idare eder ama bilemiyorum. Para çıkmazsa buna da dönerim ama bakıcaz
  2. C

Bu monitör alınır mı?

Link var mı 2k 240fps ips panel 24 ya da 27 inch olabilir?
  3. C

Bu monitör alınır mı?

Neden
  4. C

Bu monitör alınır mı?

https://www.incehesap.com/gamepower-royal-v40-27-rgb-240hz-0-5ms-2k-qhd-flat-ips-pivot-2xusb-3-0-hdr400-freesync-gsync-gaming-monitor-sifir-olu-piksel-garantili-fiyati-72333/?utm_source=sosyalmedya&utm_medium=cpc&utm_campaign=Kampanyalar+Yeni+Kullan%C4%B1c%C4%B1+-+Oyun+Kitleleri+-+v2&utm_content=...
  5. C

Sessiz Ve Serin Kasa Önerisi

Hava akisindan söz ediyorsan coolermaster td500 mesh v2 tercih edebilirsin bence çok kaliteli
  6. C

Sattığım bu pc için koyduğum fiyat normal mi

Ekipmanlarla birlikte satıyorsun ve max 15 fps fazla geliyor. Fanboyluk yapmamın bir anlamı yok uygun fiyatmış. Umarım istediğin fiyattan alıcı bulursun. Ama sadece kasa olsaydı yine 4070i savunurdum 😅 (bu arada 2x fan çok bir şey ifade etmiyor ekonomi açısından uygunsa sıkıntı yok. 6-7 derece...
  7. C

Topladığım DDR5 sistem iyi midir ?

Kanki direkt hazir sistem olarak attigim linkten ozellestirme yaparsan butcene gore gecmez 50kyı
  8. C

Kanki ekran kartı üreticileri amd hariç chipseti nvidia dan alıyor. Emin ol ekran kartın bundan daha iyi değil ama monitör, klavye vs birlikte satıyorsan bilemem onların fiyatlarını. Ayrıca kasandaki her şey de üst seviye değil. Orta segmentle alt segment arasında bir yerdesin. Yanlış anlama...
  9. C

Şahsen bu sisteme 35k verecek kisi bir seyden habersiz gezinip "bilgisayar bilgisayardır" diyip parayı basandır. Aksi takdirde 35kya satılan 0 sistem bu...
  10. C

Topladığım DDR5 sistem iyi midir ?

Bikac tanesine baktim asagi yukari fiyat 30kyi geciyor diye dusunerek hazir sistem oneriyorum sana. Anakart A620, ram 1 adet 16gb ve ssd dusuk okuma/yazma hizinda. Bunlari yukselterek biseyler yapabilirsin. Butceni de yaz bir daha konu acarken...
  11. C

ATX kasada mATX anakart nasıl durur?

Ben S taraftariyim ama sen bilirsin tabi 1717484394 Bu arkadasinki de cok guzel
  12. C

ATX kasada mATX anakart nasıl durur?

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-pro-b650-s-wifi-7200-oc-ddr5-soket-am5-usb-3-2-m-2-hdmi-dp-atx-anakart.html
  13. C

Çözüldü✓ Rtx 3050 4gb nasıl performans artırabilirim

Laptop kullanicisi olarak soyluyorum ve benim ekran kartim 1660, ben bu guc seceneklerini ve diger ayarlari yapmadan fps drop cok yiyorum. Bunlari yaparak bazen hic yemiyorum bazen de bikac saatte 1 - 2 falan. Xbox konsol yardimcisi kesinlikle kapatilmali ve arka planda calisan cortana vs gibi...
  14. C

Çözüldü✓ Rtx 3050 4gb nasıl performans artırabilirim

Guc seceneklerinden işlemciyi sarjda en yuksek performansa cek, artik devri bitiyor 3050lerin ama biraz kurtarabiliriz. (Laptop icin bahsediyorum masaustu akar) bir de xbox konsol yardimcisini kapat. Baslangicta acilan gereksiz uygulamalari devre disi birak. Bilgisayarin ozelliklerine girip en...
Top Bottom