Cem Güven isimli üyenin son içerikleri

1. Cem Güven

GALAXY BUDS KULAKLIĞIMIN SAĞ TEKİ KAYIP

Galaxy buds kulaklığımın sağ teki düştü samsung yetkili servisini aradığımda kulaklığı göndermemi istiyorlar fakat fiyat bilgisi alamıyorum yakın zamanda böyle bir durum yaşayan ya da bilgi sahibi olan biri yardımcı olabilirse çok sevinirim 1668951436 1668951494
  2. Cem Güven

Rocket League iki kişi nasıl oynanır?

bir gamepad bir de klavye mouse ile iki kişi rocket league oynamaya çalışıyoruz ama olmuyor x360ce yazılımını kullanıyorum gamepadde yardımcı olabilir misiniz?
  3. Cem Güven

forza horizon 4 araba satma

forzada müzayeden 45.000 e fln aldığım peugeot araba arabalrımda değeri 450000 gözüküyor o değerden forzayaq nasıl satabilirim çünkü forzada müzayede harici kendisi de alabiliyordu sanki bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi 1619969895
  4. Cem Güven

Direksiyon vs gamepad

gamepad alıcak gibiyim önerdiğiniz gamepad var mı 1619422980 yok o fiyat bütçeme uygun değil
  5. Cem Güven

Direksiyon vs gamepad

kaç para tutar g29 ikinci el uygun bulamadım da ben daha g29 u 1619422719 direksiyon alırsam f1 oynarım
  6. Cem Güven

Direksiyon vs gamepad

Nedenini söyleyebilir misiniz?
  7. Cem Güven

Direksiyon vs gamepad

Direksiyon sanki daha gerçekçi bir deneyim vericek gibi ama gamepadin de tasarımı olsun çok hoşuma gidiyor bir de uzanarak da pynayabiliyorsun deneyimli arkadaşlar ya da bu konuda az çok bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim :) 1619422013 Neden peki
  8. Cem Güven

Direksiyon vs gamepad

forza horizon 4 oyunu için xbox 9.nesil gamepad mi yoksa rampage in 900 derecelik gamepadi arasında kaldım sizce hangisini almalıyım
  9. Cem Güven

wifida uploadda sıkımtı yokken downloadda sıkıntu var

Elimdeki wiif adaptörü tp linkin çift antenli mediamarkt bana bunu önermişti ve önceki paketimde böyle farklar görmüyordum fakat nedense bu internette uploadım ethernettekiyle aynı downloadum 100mpbs olmasına rağmen yerlerde bazen 18 görüyorum bazen 30 bazen 60 yardım edebilir misiniz 1609312457...
  10. Cem Güven

İnternetim ethernet ile iyiken wifi ile hızı yarıya düşüyor

E iyi bunu duvardan fln döşeyenleri gördüm öle birşeye gerek yok demi direk köşelerden yapsam olur mu 1609310580 Korona var şimdi birini de çağırmak istemiyorum ara tatilde alıp tek başıma yapabilir miyim sizce hiç yapmadım ama 1609310820 Bunların pahalıları ucuzları da var çok fark eder mi??
  11. Cem Güven

Üst katı sadexe ben kullanıyoeum ondan sıkıntı olmaz heralde ama ne upraştırıyon beni diyebilirler 1609310401 Maliyeti ne kadardır
  12. Cem Güven

Iııı bende öyle düşünmüştüm fakat maliyeti ne kadardır 1609310294 Merdivenlerden gelicek odamda ters kalıyor çıktığınızda banyoya giden kısımdan benim odama gelmesi lazım
  13. Cem Güven

Evde 100mbps internet var tp linkin 300mpbs sınırlı çift antenli modelini almıştım pc için fakat 60-40 aradı mpbs alıyorum ev dublex birde dublexlere göre biraz daha büyük bir evdeyim modem de alt katta sizce ethernet kablosu mu çekmeliyim yoksa önerdiğiniz bir alıxı var mı 1609310150 Bu arada...
  14. Cem Güven

300tl gamepad önerisi pc için

Elimdeki klavye ve mouse kaliteli o yüzden dandik bir şey kullanınca ztn klavye moouseumla kullanmak istiyorum 1607015823
  15. Cem Güven

300tl gamepad önerisi pc için

Arkadaşımda ds 4 var ve ergomisi en azından şu ps 3 e benzer kollardan iyi yine sıkımtı etmem sanırsam peki ds 4 ü aratır mı sizce minik detaylar tabikide olabilir 1607015101 B
Top Bottom