CENGIXHAN isimli üyenin son içerikleri

1. C

Dönüştürücüyle kullandığım monitör sürekli açılıp kapanıyor

https://www.amazon.com.tr/Alfais-Monit%C3%B6r-%C3%87evirici-D%C3%B6n%C3%BC%C5%9Ft%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC-Kablosu/dp/B087FNTVYJ/ref=sxin_16_ci_mcx_mi_sr_m_il?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&content-id=amzn1.sym.f73a9a82-e381-4376-b885-1f6a3539d469%3Aamzn1.sym.f73a9a82-e381-4376-b885-1f6a35...
  2. C

Bu dönüştürücüyü almak istiyorum işimi görür mü?

max kargo dahil 85₺ başka öneriler de alabilirim
  3. C

Bu dönüştürücüyü almak istiyorum işimi görür mü?

Elimde vga girişli eski bir LG monitör var. Bu monitörü 2.monitör olması için bilgisayara bağlamayı istiyorum. Bunun için dönüştürücüye ihtiyacım linkteki dönüştürücü işimi görür mü...
  4. C

Microsoft hesabımdan 1700₺ çekmeye çalıştı

Telefonuma 1699,99₺ lik işlem yapılmaya çalışılmıştır bakiye yetersiz olduğundan işlem gerçekleştirelememiştir diye mesaj geldi. Bankayı aradığımda işlemi microsoft un yapmaya çalıştığını söyledi. Microsoft da sadece Game Pass aboneliğim var. Bu durumun sebebi ne olabilir?
  5. C

20-25K sistem önerisi

Bütçem 20-25k civarında sistem önerilerinizi beklerim
  6. C

SHAZAMLA HİÇBİR ŞARKIYI BULAMIYORUM

SHAZAM'I UZANTI OLARAK CHOROME'A EKLEDİM FAKAT HİÇBİR ŞARKIYI BULAMIYOR
  7. C

Bana burdaki arkaplan görselinin orijinalini bulmakta yardımcı olabilir misiniz?

Bana burdaki arkaplan görselinin orijinalini bulmakta yardımcı olabilir misiniz?
  8. C

Bisiklet alacağım bu site (houseofbike) güvenilir mi?

https://www.houseofbike.com/ sitesi güvenilir midir?
  9. C

Yol bisikleti önerisi

Şuanda mosso cavalier aero sora modelini düşünüyorum.Bu fiyat bandında çok daha iyi olduğunu düşündüğünüz bir bisiklet var mıdır?
  10. C

Bluestacks 5 PUBG mobile çözünürlüğü değiştirme

Bluestacks 5'te PUBG mobile çözünürlüğü değiştirme(oyun çözünürlüğü değiştirme) ayarını bulamadım.Attığım görseldeki bluestacks 4 ten bir görüntü, bluestacks 5 te bu ayarı yapamadığım için; bluestacks 5 kendi çözünürlük ayarı 1920x1080 olmasına rağmen oyunda(PUBG mobile) oyun çözünürlüğü bundan...
  11. C

RX570 CS:GO düşük FPS

Keskinliği yumuşatma modu 8X MSAA da idi değiştirince sonunda fps im düzeldi
  12. C

hayır,herhangi bir fps sabitleyicisi yok
  13. C

youtube üzerinden rx570 r5 1600 CS:GO fps test videolarına baktığımda adamlar150 fps üzerini alabiliyorlar bende aynı sisteme sahibim neden 40 fps alıyorum. sadece bu CS:GO oyununda sorun var Forza horizon 5 te bile CS:GO dan daha yüksek fps alabiliyorum 1661432675 açık değil fps havaya...
  14. C

işlemcim cs:go için çok mu kötü?
Top Bottom