cennetkusu53 isimli üyenin son içerikleri

1. C

Ram Konusunda Yardim Lazimmm

4x16 corsair 3600mhz ram var arkadaslar. bugun bi termal macun falan degiseyim dedim ayarlar yerinden oynadı hep. anakart asus z590f wifi edge mi ne. bios'a girdigimde ezmodda sol kısımda 2133mhz yazıyor. xmp acık, ayarlarda sıkıntı yok gibi ama o kısımdaki 2133 mhz bi turlu 3600mhzye cıkmıyor...
  2. C

Bir Motosiklet Çeşidini Arıyorum

selam dostlar. bi ürün arıyorum fakat ne yazarsam cıkmıyor google'da. ürün su, genelde yetiskinlerin ofis veya genis ev ortamlarında kullandıgı, popo kısmı yere yakın, gidon kısmı chopper motor gibi olan mini bir pedallı bisiklet mi diyelim motor mu bilemedim. ne yazarsam yazayım bulamadım bi...
  3. C

Yardım Millenicom kullananlar memnun mu

iş yerinde kullanıyordum ben. 2 gunde bir kesildigini bilirim cok aksaklık cıkartıyolar. telefonla ulasamadım uzun sure. arıza kaydı olusturudm. tuşlamalardan sırasıyla 1 4 ve 11e bas dedi kadın ve o sekilde ulasip iptal ettim
  4. C

Yardım Millenicom kullananlar memnun mu

bro uzak dur. bi sıkıntı oldugunda ulasamıyorsun
  5. C

1000 megabit ama steamde 500 megabit performansı alıyorum

hahahah. bro 60 puanı nerden kırdınız bendeki durum ama :) 1663357791 doruma alısamadım gitmisim neyi cevaplamısım :) detaylı yardımcı olabilir misin ? battle nette de aynı sekilde cunku
  6. C

hız testi 900'ün altına inmiyor mbps. bana yardımcı olabilir misin biraz daha detaylı sekilde ?
  7. C

merhaba dostlar. bugun abdullah'ın 1000 megabit videosunu izledim. ben de superonine 1000 megabit kullanıyorum fakat o steamde 95mn/sn goruyorken benimki 50'Leri zor geciyor. sebebi nedir sizce ?
  8. C

1000megabit baglattım ama pc'de o hıza ulasamıyorum LUTFEN YARDIM

Bağlantı hızı (Alınan/İletilen): 1000/1000 (Mbps) Birincil DNS soneki: home Üretici: Intel Açıklama: Intel(R) Ethernet Controller (3) I225-V Sürücü sürümü: 1.1.3.28 ethernete basınca en asagıda bunlar yazıyor 1662729584 üstü de boyle hocam
  9. C

baska bir fikri olan varssa lutfen belirtsin
  10. C

denedim hocam degisen bi şey yok
  11. C

z590f anakartım var. ne yapmam lazım anakart ile ilgili ? 1662724068 z590f anakartım var. ne yapmam lazım anakart ile ilgili ?
  12. C

merhaba arkadaslar. dün evime 1000megabit fiberoptik superonline baglattım. telefonda ve ps5'teki hız testlerimde hızı oyle boyle alabiliyor olsam da, pc'de yaptıgım hız testinde ne yazık ki 200ü gecemiyorum. onceki kullandıgım paket 200luktu onunla aynı hız degerlerini alıyorum. ethernet...
  13. C

PS5 icin samsung tv onerisi

samsung marka olması lazım. fiyat da max 10k
Top Bottom