cfinci isimli üyenin son içerikleri

1. cfinci

Ekran kartımda güç girişinde kırmızı ışık yanıp sönüyor

sorun çözüldümü bende senle aynı durumdayım
  2. cfinci

HDR'yi açınca Ekran beyazlıyor

evet yaptım
  3. cfinci

deneme yanılma yapıyordum onlarla alakalı bir durum durum değil
  4. cfinci

Dostum Windows'tan HDR'yi açtıktan sonra monitör ayarlarında HDR ile ilgili pek bir seçenek yok OSD'nin görüntüsünü bırakıyorım.
  5. cfinci

Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi HDR'yi açınca ekranım beyazlıyor. Yeni bir monitör aldım ASUS TUF Gaming VG27AQ1A 27 inç 2K 170Hz(144Hz'den overclock ile) IPS HDR10 destekli bir monitör aldım. Kurulumunu yaptım sorunsuz çalışıyor ancak HDR'yi ayarlardan aktifleştirdiğim zaman ekranıma sanki...
  6. cfinci

Valorant Vanguard 128 hatası

selamlar valorant yükledim bilgisayarıma ancak aşağıdaki hataları alıyorum internetteki bir çok çözümü uyguladım ama nafile etki etmiyor yeni kullanıcı oluşturup oradanda denedim yine olmuyor kafayı yemek üzereyim formatsız bu işin bir çözümü yokmudur Sistemim ryzen 5 3600 rx 5700xt msi b450a...
  7. cfinci

500-600 TL arası tws kulaklık önerisi

arkadaşlar merhaba silikonsuz 500-600 arası tws güzel bir kulaklık arıyorum yardımcı olurmusunuz
  8. cfinci

1660 super undervolt

kartın yanması çok normal o kasanın havalandırnası kötü o yüzden kartın sıcak çalışıyor
  9. cfinci

Yardım 1500 TL İşlemci Önerisi olan varsa buyursun.

ryzen 5 2600 kullanıyorum memnunum
  10. cfinci

Kasamdan Çatlama sesi geliyor

psudan gelebilir zamanında dandik bir psum vardı oda öyle yapardı
  11. cfinci

1660 super undervolt

fabrika verilerinde kullanmak en iyisi ancak bende de vardı o kart normalde 64dü geçmezdi bende sende neden o kadar yüksek çıkıyor sıcaklıklar kasan mesh değilmi
  12. cfinci

Yardım samsung a23 ekranı pls ekran çok mu kötü

samsungda amiral gemisi serisi hariç alma yani s ve note serisi dışına çıkma bunlardan alırsan asla üzülmezsin 2018den beri s8 kullanıyorum asla üzmedi beni
  13. cfinci

Laptopuma çay döküldü, tamiri için beni kazıklıyor olabilirler.

klavyen kasaya puntolu sadece klavye değişir örnek veriyorum klavyen 600 TL ise 500de işcilik alırlar 1100 TL ye değişir
  14. cfinci

logitech g27 drift için nasıl

FH4 g29un debriyajini görmüyormu 1653712049 O zaman arkadaşlar cevaplarınız doğrultusunda g29 + shiftere yoneliyorum
  15. cfinci

logitech g27 drift için nasıl

arkadaşlar merhaba FH4'te drift yapmak için direksiyon bakıyorum g27 nasıl performans verir sizce bütce sınırlı
Top Bottom