CFK’ isimli üyenin son içerikleri

1. CFK’

🔥İndirim Asus Rog Gladius III AimPoint 2149 TL

Başvururken seçiyorsun.
  2. CFK’

Ben memnunum kablosuzun tadı bi başkaymış kabloyla can çekişiyormuşum. Bence değer. Geri ödeme olmasa bile 3000TL'lik bir mouse düşmüş 2300e öyle düşün. Geri ödeme detaylarına buradan bakabilirsin. https://www.asus.com/events/promotions/tr/rate-your-gear-tr
  3. CFK’

Parası yatan var mı?
  4. CFK’

30K Sistem Bileşen Önerisi

4060'lı bir sisteme 25-30k para vermezdim şahsen.
  5. CFK’

Bilgisayarımın ederini öğrenmek istiyorum

9-11k civarı. Bu yaşadığın şehre ve şansına bağlı olarak değişir. 7-8k çok acımasız olmuş o kadar da değil.
  6. CFK’

Gladius II'den geçtim kablosuzun tadı bir başkaymış. Ben gladius ii'den geçtiğim için bana daha hafif geldi normal olarak. Çok daha hafif bir mouseden geçecek birisi için sorun olacağını sanmıyorum ben açıkçası.
  7. CFK’

Kiwi Hava Üfleme Alınır mı?

Kullanıyoruz parasını hak ediyor bence. Sırf bilgisayarı temizlerim diye düşünüp alacaksan boşa para bence. En yakın benzinliğe git at 5tl vur havayı geç :D
  8. CFK’

5600G sistem kitlenmesi hakkında

Arkadaşlar merhaba. Bir abimin sistemi kitlenip kalıyor. Bazen komple sistem gidiyor biosa atıyor. Bazen bu şekilde ekran gidiyor. Sistemde harici bir ekran kartı yok. Komple sistemi değiştirdik işlemci, anakart, ssd, ram, psu. Yine aynı. Sizce neden yapar?
  9. CFK’

Boyutu nasıl acaba ya? ROG Gladius II'den geçmeyi düşünüyorum da ağır seviyorum ama ufak olursa hoşuma gitmez gibi geliyor. Çektim bi tane hadi hayırlısı.
  10. CFK’

F/P Kasa + PSU buldum alınır mı ?

Arkadaşa dizdik çok iyi kasa, öneririm malzeme kalitesi de güzel.
  11. CFK’

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Arkadaşa beyaz sistem dizdik bu alınır mı ya? Rog Gladius 2 kullanıyor mouseyi normalde attan inip eşeğe binmiş gibi olur mu acaba :D https://www.incehesap.com/msi-vigor-gk30-combo-white-kablolu-gaming-klavye-mouse-set-fiyati-55891/
  12. CFK’

1600TL'ye MSİ MAG A600DN alınır mı?

3 yıl rampage ile aynı odada yattım bence bişi olmaz :D
  13. CFK’

Team T-Force Delta RGB ramlerin renkleri nasıl kontrol edilir?

Aura Sync özelliği olmasa bile oradan kontrol edebilirim değil mi? Sorun olmaz.
  14. CFK’

Yeni motosiklet aldıktan sonrası hemen uzun yola çıkılır mı?

Motorun en önemli aksamı yürüyendir de. CF Motonun bloğu çok iyi mesela neredeyse hiç sorun çıkarmıyor (400nk hariç). Ama ya elektriksel sorunu olur ya benzin şamandırası bozulur, ya ekran çatlar, ya ekran bozulur, ya radyatör bozulur, ya devirdaim bozulur, ya amortisör bozulur. Her türlü şey...
  15. CFK’

Sahibinden param güvende ile ekran kartı sattım aşamalar nasıl ilerliyor ? ?

Basit bir şekilde elinde aynı üründen vardır kendininki arızalıdır ve senden çalışan ürünü alır. Sonrada çalışmıyor diyerek çalışmayan ürününü sana geri gönderir.
Top Bottom