Chaospain isimli üyenin son içerikleri

1. Chaospain

Monitör Askı Aparatı Önerisi

Arkadaşlar selamlar 34” Ultrawide monitörüm var, monitör ayağı masada çok yer kaplıyor, askı aparatı bakıyorum, masaya oturtmalı olanlardan istiyorum duvar delmek istemiyorum Tecrübe edindiğiniz beğendiğiniz veya önerebileceğiniz Askı Aparatı var mıdır Not: Ekran yaklaşık 10 kg ağırlığındadır
  2. ASUS Tuf Gaming VG27AQ1A 27 inç 170Hz 1Ms QHD IPS G-Sync

ASUS Tuf Gaming VG27AQ1A 27 inç 170Hz 1Ms QHD IPS G-Sync

23.07.2022 Tarihinde Gaming.gen üzerinden aldım, kutulu faturalı hala garantisi devam etmektedir Ölü piksel testinde herhangi bir piksel görülmemiştir Ultrawide Oled ekrana geçeceğim için satmaktayım, 2. Ekran olarak kullanmaktayım Samsun’da yaşıyorum
  3. Dell G3223Q 32 inç 144Hz 1ms HDR600 UHD Fast IPS Gaming Monitör

Dell G3223Q 32 inç 144Hz 1ms HDR600 UHD Fast IPS Gaming Monitör

25 Kasım 2023 yılında aldım, üründen çok memnunum 4K 144HZ olması ve Dell yerinde Garantili servis hizmeti çok iyi, herhangi bir kusuru hatası yoktur Ultrawide Oled Ekrana geçiş yapmak istediğim için satıyorum Samsun’da yaşıyorum
  4. Chaospain

MSI Katana 15 Valorantta İşlemci Sıcaklığı 100 Derece

Arkadaşımda var İnternetten bak bazı ayarlarını değiştirmen lazım onları yapınca arkadaşım 70’lere düştü, laptop fiyat/performans için zaten
  5. Chaospain

Bu sistemi aldım, sizce nasıl?

Dostum pahalı yada ucuzuna karışmayacağım sadece 1-2 konu daha iyi olabilirdi; RAM 6000 MHZ SSD okuma/yazma hızları
  6. Chaospain

Yardım Arkadaşlar Rtx 4080 için 4k kaç hz monitör alınmalı

Dell G3223Q 32″ 144Hz 1ms 2xHDMI DP HDR600 Fast IPS UHD FreeSync Premium Pro Gaming Bunu aldım 2 ay önce gayet memnunum, 4080 var bende de
  7. Chaospain

sıvı soğutma önerisi 360mm

Kullanıyorum aktif olarak, Kurulumu biraz uğraştırıcı özellikle işlemci üzerine oturttuğumuz parça için Soğutma performansı normal aşırı bir fark hissetmedim açıkçası
  8. Chaospain

2. El viper v2 pro beyaz 1800 TL alinirmi

Siyahını kullanıyorum 2 senedir,aşırı memnunum hiçbir sorunu vs yaşamadım tavsiye ederim ama 2. El konusunda iyice test etmeni öneririm
  9. Chaospain

🔥İndirim Hyper X ABS Pudding Keycaps 379 TL

Razer Blackwidow V4 Pro İngilizce Layout var, Türkçe karakterler eklemek için koysam uygun olur mu ne dersiniz?
  10. Chaospain

Yardım Razer Blackwidow V4 Pro Hk

Arkadaşlar konuyu açarken yazdığım gibi bana artık normal klavye tuşları yetmiyor Ekstra tuş lazım attığım örnek de ondan sebepliydi
  11. Chaospain

Yardım Razer Blackwidow V4 Pro Hk

Arkadaşlar selamlar Oynadığım oyun sebepli kullandığım mevcut klavye tuş sayısı artık yetmiyor Başlıktaki Razer klavyeyi mi almalıyım yoksa önereceğiniz bir klavye var mıdır? Logitech G815’i de gördüm fakat kimi sorun var diyor kimi iyi diyor açıkçası kafam çok karıştı
  12. Chaospain

🔥İndirim MSI MAG 274UPF 27" 144Hz 1ms 4K Adaptive Sync IPS Monitör 16,549 ₺

5800x3d ve 4080 sistemim var, 2K monitörde kalmaya devam mı etmeli yoksa 4K bunun gibi bir monitöre mi geçmeli ne dersiniz?
  13. Chaospain

Alıcağım Sistem Bence Iyi Ama Valorantta 300 Fps Zor Veriyo.

İşlemci önemli Valorantta bildiğim kadarıyla, senin işlemciden ötürüdür fakat 300 FPS alıyorsun hocam daha ne olsun :)
  14. Chaospain

OYUNCU KOLTUĞO ÖNERİ YARDIMM

Bende HP Omen var aşırı rahat, boy uzun kilonda çoksa çok rahat edersin devasa boyutu var koltuğun, sağlam koltuk öneririm
  15. Chaospain

AMD 78003d Sıcaklıkları normal mi ?

Hocam bende de 5800x3d var ve Arctic Liquid 2 3 fanlı var ve boşta da 35-50 arası geziyor normal yani bir sıkıntı olmaz
Top Bottom