CharonIV isimli üyenin son içerikleri

1. CharonIV

İkinci el monitör tavsiyeleriniz

Nerede hocam anlamadim
  2. CharonIV

İkinci el monitör tavsiyeleriniz

Merhaba ikinci el bir monitör almak istiyorum ve bu monitörü oyun için kullanmayacağım. Video izlemek film izlemek ve çalışırken yardım amaçlı alacağım 23-24 inç civarı ve 75 Hz işimi görecektir. Sizce nasıl bir tarz ve hangi marka monitör almalıyım ve ikinci el alacağım için nelere dikkat...
  3. CharonIV

VFX ve Modellemeye nereden başlarım?

Benim para kazanma amacım yok ama modelleme ve animasyon işlerine bazı sebeplerden dolayı merakım var. Gündüzleri çalışıyorum akşamları da bu işlerle uğraşmak istiyorum. Zaman geçtikçe ve bu işlere hakim oldukça profesyonel olarak da bu işi yapmak istiyorum. İngilizcem orta seviyede var...
  4. CharonIV

Format atmadan sistemdeki SSDyi çıkaramıyorum.

Merhaba, bilgisayara format atarken Windows'u 1TB M.2 SSD'ye kurdum ve 240 GB olan bir SSD daha sistemde takılıydı. Bu 240 GB olanı başka bir PC'de kullanmam gerekiyor ancak bu SSD'yi çıkarınca PC açılmıyor. Ama ben Windows'u 1 TB olana kurdum. Tekrar format atmadan bu 240 GB olan SSD'yi nasıl...
  5. CharonIV

Bu laptop windows 10 kaldırır mı?

Teşekkür ederim bu akşam win 10 kuracağım bakalım.
  6. CharonIV

Bu laptop windows 10 kaldırır mı?

Kardeşimin eski bir laptopu var özellikleri fotoğrafta yazdığı gibidir. Bu bilgisayara Windows 10 fazla mı gelir? Kullanmak istediği bazı programlar için Windows 10 yüklemesi gerekiyormuş. Ve buna SSD takılır mı? Eski bir PC olduğu için uyumlu bir SSD bulabilir miyim bilmiyorum.
  7. CharonIV

Witcher 3 Nasıl bir oyun

Ben yakın zamanda valhalla oynadım ancak o kadar hoşuma gitmedi. Daha önce odyssey oynamıştım oyun çok sardı beni game passte olması lazım odysseyi deneyebilirilsin uzun soluklu ve hikayeside güzel bir oyun.
  8. CharonIV

Çözüldü✓ Param güvende ile ekran kartı alınır mı?

2 gün içinde ya onaylaman gerekiyor yada iade etmen gerekiyor, siparişi ver ekran kartını çalışıyormu test et, sıkıntı varsa iade et. 1712171734 Niye satılmasını ben ekran kartı sattım anakart sattım hicbir problem yaşamadım.
  9. CharonIV

Witcher 3 Nasıl bir oyun

Hilaye olarak çok güzel ve serbestçe takilabilecegin bir oyun. En düşük zorluk seviyesinde oynayabilirsin zorluktan şikayetçi olursan. Bazı bosslar zorluyor ama genel olarak o kadar zor bir oyun değil sadece hikaye ve görevleri için bile oynanır.
  10. CharonIV

Pc ve Konsol Game Passte oyun tavsiyesi

Merhabalar. Pc ve Series S sahibiyim. Game passte 100 lerce oyun var ancak hepsi indirip denemek zor geliyor. Bu aralar oynayacak oyunda pek bulamiyorum. Çoğu ismi duyulmuş oyunu zaten oynadim. Arada köşede kalmış güzel zaman geçirmelik oyunlar varsa tavsiyelerinize açığım. Game pass te olması...
  11. CharonIV

Monster Tulpar T5 alınır mı?

Merhaba, arkadaşıma bir laptop arıyoruz ve en son modelde karar kıldık. (inki aşağıya bırakırım) Bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka bir model marka var mı? Laptopu genelde oyun için kullanacak. https://ty.gl/5uxgdywgvw
  12. CharonIV

Ev sahibim yüzde 350 zam istiyor. ne yapabilirim?

Tamamdır hocam sağlasın bunu hiç duymamıştım aklımda bulunsun.
  13. CharonIV

Ama o maddeyi kötü niyetle şuan yaptığını yapmak için eklediği belli yani. Kiracıyı beğenmedin, istediğin kirayı vermedi hemen evden çıkar olsun bitsin. Bana hiç mantıklı gelmedi.
  14. CharonIV

İnsanı gerçekten çileden çıkartacak hale getiriyorlar. Bıktım.
  15. CharonIV

Güncelleme yapayım konuyla ilgili. Ben insan gibi kendisini tekrar aradım konuştum. En fazla 8 bin lira verebilirim daha yukarısını veremem, anlaşmıyorsak kanun var hukuk var mahkemeye verin mahkeme sizi haklı bulursa çıkarım dedim. Hemen bağırıp çağırmaya başladı. Eve gelip kilidi...
Top Bottom