chevalier isimli üyenin son içerikleri

1. chevalier

doğum gününü kutlamadım diye AYRILDI

Bazen sakin cevaplar vermek hatun kişileri daha fazla çıldırtıyor. Zira salavat kısmına bende patladım.
  2. chevalier

Sevdigim kız isteğimi kabul etmiyor

Bence takibi geri çek. İlgisi varsa o sana atar bu hareketinden sonra.
  3. chevalier

Dolara Noldu? Düşüş Başladı😮😮

Ve Ortadoğu'da kartlar yeniden dağıtılıyor.
  4. chevalier

Star Wars serisine başlamak istiyorum

Sırasıyla hangi filmleri izlemem gerekiyor? güncel yapımlardan bahsediyorum.
  5. chevalier

Maksimum 550k araba önerisi

Tavsiyelere açığım. Öncelik hb olması.
  6. chevalier

❌İndirim Bitti! Android 11 Projeksiyon Cihazı HD 1750TL(NAYSLA 1600TL)

6 binden indirime girmiş yazıyor bide 🤣
  7. chevalier

Boy Uzar mı

1.70 i görürsün sanırım. Ben 16 yaşında 177 civarındaydım. Şu an yaş 26 185'im.
  8. chevalier

❌İndirim Bitti! Android 11 Projeksiyon Cihazı HD 1750TL(NAYSLA 1600TL)

Böyleyse saçma. Film felan izlenmez.
  9. chevalier

Format için Windows 10 mu? 11 mi?

Format atacağım. Şu an win 10 pro sürümünü kullanıyorum. Oyun vs oynarım. Hangi sürümü önerirsiniz. Win 10 dan devam mi etmeliyim yoksa 11 oyun konusunda iyi performans veriyor mu? Geçilir mi?
  10. chevalier

Mastürbasyon yapmamak zararlı mı?

Ben 4-5 gün yapmasam zeplin gibi şişiyor. Bu kadar sürede çıkış yolu bulmaması sıkıntı kardeşim. Acilen üroloji bölümüne gitmelisin.
  11. chevalier

boş derste telimi alan öğretmen

Ömür boyu telefonunu tutacak hali yok. Lisedeyken hoca sınavda yakalamıştı benim telefonu. Diğer gün velim geldi, verdi telefonu. Boş dersmiş zaten, git özür dile bi daha olmaz de yağla biraz. Yemezse sınava çalışıyorum evde bilgisayarım yok de acındır. Son çare veli.
  12. chevalier

Wolfenstein 2 için Türkçe yama tavsiyesi

İnternette olan 850 mblik yama girişte hata veriyor. Bi çözümü veya alternatif yama var mı?
  13. chevalier

2000-3000 TL Airfryer önerisi

Bu modeli bilmiyorum ama cosori iyi bi marka. İndirimden 2 sene önce almıştım 1 tane. Her gün çalıştırıyorum bi sorun yok gayet iyi.
  14. chevalier

beyler Max 40k bütçem var pc almak istiyorum

Abartma. Adam öğrenci olduğunu yazmış 100k parayı öğrenci adam nasıl biriktirsin. 100 TL gibi konuşuyorsun. Ayrıyetten 40k'ya gayet oyun oynanabilir bilgisayarlar var.
  15. chevalier

Polo su eksiltme sorunu

99 Polo 1.6 HB araç var elimde. Son 10 gündür su eksiltme sorunuyla karşı karşıyayım. Başlarda motor suyunu 3 ay önce antifrizle tamamlamıştık. Totalde 2 bin km yol yaptık. Sonrasında araçta su eksiltme farkettim uyarı vermeden. Neyse aradan 1 ay geçti. Yolda giderken Hararet lambası yanmaya...
Top Bottom