CHIKONELLA isimli üyenin son içerikleri

1. C

Rainbow six kapanmaMA sorunu

kardeşim beni mi sınıyorsunuz anlamadım. Tabii ki exit diyorum onaylıyorum çıkıyorum. Alt+F4 atsam zaten anlarım sorunun ondan olduğunu.
  2. C

Ya arkadaşlar bildiğiniz oyun arka planda açık kalıyor battle eye da dahil oyun açık yani bildiğiniz açık sadece masaüstünde gözükmüyor. Oyundan normal bir şekilde çıkıyorum ama arka planda çalışmaya devam ediyor. Ubisoft zaten açık onu kapatmıyorum hiç.
  3. C

Selam abiler ablalar kardeşler. Ne zaman R6 dan çıksam hep arka planda açık kalıyor. Görev yöneticisinden baktığım zaman görüyorum ve oradan görevi sonlandırıyorum. Bunu nasıl çözebilirim?
  4. C

Hangi ekran karti almaliyim ?

ROG en iyisidir diye düşünüyorum.
  5. C

Bu Laptop Fiyatını Hak ediyor mu?

pazarlık etmeye çalış fiyatı indirerbildiğin kadar indir kardeşim ilan 2100₺ pahalı işte anla yani.
  6. C

Bu Laptop Fiyatını Hak ediyor mu?

hem 2.el hem de sıfırından biraz daha ucuz. 1500 den fazla vermemeye özen gösterin.
  7. C

Bir monitörün GTG süresi nasıl öğrenilir ?

https://www.testufo.com/mprt eğer monitöre sahipsen veya bunu deneyebilecek imkana sahipsen mutlaka uygula.
  8. C

Microsoft Office 365 açılmıyor

Herhangi bir office uygulaması açmaya çalıştığımda sadece arka planda çalıştığını fark ettim. Lütfen en kısa sürede yardımcı olun final ödevimi yapamıyorum bu hata yüzünden.
  9. C

Xbox game pass World War Z

seçilmediği için zaten D ye kuramadım en başta, bu konu hakkında çok mağdur var ve çözüm yok. O yüzden önce C ye kurmak zorunda kaldım.
  10. C

144hz monitör tavsiyesi

Sakın ha sakın Acer alma arkadaşım sizlere söylüyorum gittim aldım kazık yedim. Acer monitörde olay şu, eğer vrb yi açmazsan 1 ms değil 10ms civarı kullanırsın. Ha vrb yi açarsan da 1 ms gtg vermek için arkaya siyah kare ekliyor dolayısıyla parlaklık ciddi şekilde düşüyor, düşük parlaklıkta...
  11. C

Xbox game pass World War Z

Arkadaşlar selam. Xbox Game Pass aldım ki arkadaşlarla WWZ oynayalım, oyunu C ye kurmak zorunda kaldım sonra D ye taşırım diye düşünerek. Fakat D ye taşınmıyor verdiği hata şu: bu uygulama, hedef sürücünün dosya sisteminde desteklenmiyor. c ssd d ise hdd sırf hdd olduğu için sorun çıktığını...
  12. C

Snowman X6 uyumlu mu ?

Arkadaşlar monte ederken biraz zorlandım ve anakartın içinden çıkan amd aparatları kullanmak zorundasınız. Soğutucunun içinden intel uyumlu çıkıyor sadece o yüzden(soğutucunun içinden kendi termal macunu da geliyor gayet güzel). Montajdan sonra test yaptım maksimum taş çatlasa 60 derece gördü...
  13. C

Snowman X6 uyumlu mu ?

çarpacağını hiç sanmıyorum 9 mm zaten soğutma blokları da çok kalın değil soğutur mu soğutmaz mı diye tedirgin oldum ama büyük ihtimalle güzel iş yapacak sipariş verdim deneyimlerimi buraya yazarım.
  14. C

Snowman X6 uyumlu mu ?

benim ki de ryzen 5 2600 işlemci uyarsa alacağım. :)
  15. C

Metal müzik dinleyicisine ses sistemi önerisi

Arkadaşlar metal müzik dinliyorum. Elimde bulunan hoparlör 2+1 Premier marka gayet iyi bas veriyor falan ama metal dinlerken tiz seslerde bası azaltsam bile seste bozulma oluyor tiz sesleri güzel veren bir hoparlör önerebilirseniz çok memnun olurum.(500 ₺ maks)
Top Bottom