Chivelary isimli üyenin son içerikleri

1. Chivelary

Sonunda Mahallemize Fiber İnternet Geliyor

Turk Telekom'un fiber alt yapısı ise ve Turknet'li isen 100Mbps veriyor Turknet sadece. Eğer Turknet'in altyapısı Gigafiber ise 1000/1000Mbps simetrik internet veriyor Turknet.
  2. Chivelary

Çözüldü✓ Ekran Kartı Kasama Sığarmı

Eklemem gereken bişey daha var kasanın içi fırın gibi olabilir ön tarafı mesh değil gördüğüm kadarıyla.
  3. Chivelary

Çözüldü✓ Ekran Kartı Kasama Sığarmı

çarpraz falan sokabilirsin heralde takarken ön fanı sökersin taktıktan sonra geri takarsın ön fanı daha rahat olur
  4. Chivelary

Yardım Hangi Klavyeyi Tercih Etmeliyim ?

bende optik k70 tkl versiyonunu kullanmıştım, sadece farkı üstünde multi medya tuşları ve ses ayarı için potansiyometre vardı geri kalan herşeyi aynıydı 1 ay kadar kullandım 8000hz polling rate falan vardı hatta 0.5 ms ile çalıştırabiliyordun. Tuşlarda hot swap oluyor optiklerde.
  5. Chivelary

Optik klavye işte attığın steelseries ile çalışma prensibi aynı artısı türkçe olması ve tkl olması
  6. Chivelary

Membrana o paralar verilmez. Optik klavyelerde çift tıklama sorunu falan olmuyor, benim için %60 kullanımı zor. En azından TKL falan tercih ederdim. Corsair K60 TKL tercih edebilirsin. Eklemem gereken bir şey daha var optik klavyeler çok hassas oluyor. Elin üstündeyken hafif bir güç...
  7. Chivelary

2000 TL wireless mouse arıyorum

https://wraithesports.com/products/vgn-dragonfly-wireless-mouse?variant=47610462339265 superlight en yakın shape bu pro veya pro max al sonradan 4k dongleda alabilirsin
  8. Chivelary

Yardım Yalama olmuş laptop vidası nasıl çıkar

Aslında çıkarmanın çok yolu var ama alet lazım muhtemelen alet yok sende. En kolay yöntemi ince matkap ucunu takıp vidayı ortadan delip almak ama alet yok sende o sıkıntı.
  9. Chivelary

Sistem montajında soru sorabileceğim bir arkadaş varmı?

reset at delete yi spamla açılırken
  10. Chivelary

Yardım Bu Kulaklıga Lehim yapılır mı ?

poşeti üstündemi kullanıyon kulaklığı kafa bandındaki şey nedir
  11. Chivelary

Yardım Bu Kulaklıga Lehim yapılır mı ?

Kulaklığı açıp mikrofona giden kabloya dişi jack takıp, mikrofondan kulaklığa giden yerede erkek jack lehimleyebilirsin. Tabi bunları yaparken delecen lehimleyecen jack bulacan falan derken yenisini almak daha az uğraştırır.
  12. Chivelary

Yardım Klavyemin a tuşu bozuldu

switchin içine bi kaç damla izopropil alkol damlatın
  13. Chivelary

Yardım Sıvı Soğutucu Üst tarafa sığar mı ?

4+4 yetecektir 7500f için performans düşüşü olmaz.
  14. Chivelary

Yardım Sıvı Soğutucu Üst tarafa sığar mı ?

OC vesayre yapmayacaksan 8pin yeter ama boşta durcağına takardım ben. Yoksada mühim değil. Bu arada resimde tam belli dğeil 4pin mi takılı 4+4 mü? 4 ise 4+4 olarak tak orayı
  15. Chivelary

❌İndirim Bitti! Steam 2K Yayıncı İndirimi!

Mağaranın en karanlık en puslu ve ilkel yerlerinden gelen insan hoş geldin. Günümüz dünyası teknolojide ve insan ilişkilerinde çok ileridir. Isınmak için doğalgaz, seyahat için benzinli taşıtlar tercih ediyoruz. İnsanlar toplum halinde ülke denilen kara parçalarında şehir adı altındaki...
Top Bottom