Choussein isimli üyenin son içerikleri

1. C

görev çubuğundaki simgeler ve her şey gitti

yoktu valla sorunun ne olduğunu da tam bilmiyorum
  2. C

görev çubuğundaki simgeler ve her şey gitti

görev çubuğundaki simgeler her şey bir anda gitti dün sapa sağlam çalışıyordu bilgisayar şuan vaziyet bu appdata local ıcon cache olan belgeyi silip windows gezginini yeniden başlattım sonra başka yollarda denedim yine olmadı yine gözümden kaçırdığım bir şey vardır diye sizlere yazıyorum...
  3. C

Albion Online Oynanır Mı ?

TNA 1665534067 özlem abla
  4. C

Bilgisayar çalışıyor fakat ekran ve klavye yok

Evet hocam Ram’ler aynısı
  5. C

Bilgisayar çalışıyor fakat ekran ve klavye yok

Merhaba arkadaşlar sizlere bir şey danışacağım da son 2,3 gündür bilgisayar aniden gidip ekran ve klavye gidiyor mouse ve kulaklık ışıkları yanıyor ama bilgisayar hala çalışır vaziyette önceden hiç böyle bir şey yapmıyor du yeni yapmaya başladı ve bugün aç/kapat yaptım bilgisayar’a hiç görüntü...
  6. C

Yardım Rampage SMX-R85 GENTLE driver yüklerken macro.bin engellendi sorunu

oradan yükledim de sorun aynı
  7. C

Yardım Rampage SMX-R85 GENTLE driver yüklerken macro.bin engellendi sorunu

Merhaba Arkadaşalr Mousu daha dün aldım bi driver indireyim dedim fakat resimdeki gibi hata aldım sonrasından da tamama tıkladığımda ise değişik bir program çıkıyordu ben direk kapattım fakat hala sorununu bulamadım
  8. C

Cihazınızda önemli güvenlik ve kalite düzeltmeleri eksik hatası nasıl çözülür

Arkadaşlar Bu Sorunu yapan yada Bilen Çıkmadı mı hala 1 Haftadır yapamıyorum ve pc yavaşladığını hisstem bunu çözebilen varsa yanıtlarsa sevinirim Teşekkürler
  9. C

Ps2 Fat kasa hdd yeri olmuyor

Selam arkadaşlar ben bugün Ps2 fat kasa aldımda fakat aldığım kişi ekran açılırken direk üçgene bastığın gibi ekran çıkıp ordan yüklü oyunları açıyor demişti de ben de oyun çıkıyor ama hdd hatası falan veriyor. Ben buna hdd kullanmasam CD ile çalıştırsam CD’yi açarmı acaba ama bu modelde gözü...
  10. C

DA Forum En Çok Oynadığı Oyunun Saatini Yazıyor

8K csgo lol 2k 1k Albion Online
  11. C

New World Server Sorunu

Selamlar öncelikle arkadaşlar oyunu daha 1 gün önce aldım bi indirip bakayim dedim ama oyuna girince Region kısmında Server’lar var hepsi 9999 MS ve tek benim. Böyle diğer herkes de düşük ms ayarlara yada YouTube bakmayı denedim ama çoğu videolar İngilizce ve bende pek anlamadım acaba oyunu...
  12. C

Kasa fan Işıkı fazla yanmaması

13. C

Midtower Kasa Bu yazıyor itopyada DADG2 kasasıydı galıba abdullah abının hazırladıgı sıstemden almıstım 1611965808 V3-M1050TA-1202/R3 2200G/MSI GTX1050Ti 4GB sistem de bu
  14. C

Merhabalar bir sorum olacakdıda benım bılgısayarın fanları onceden yanıyordu sımdı ıse ısıklar o kadar fazla yanmıyor bunun programı varmı yada ledler patlamıs olabilirmi
  15. C

Viewsonic VA2405-H 75Hz 4ms

bende o cozunurlukde sadece 1280 x 720 de 75 hz oluyor sadece
Top Bottom