ChrosQ isimli üyenin son içerikleri

1. C

Eski 2D Sıra tabanlı madencilik oyununun adı neydi ?

Benim çok eskiden oynadığım bir oyun vardı (8-10 yıl önce). Birkaç tane takım vardı ve yanlış hatırlamıyorsam takımlar 4 ya da 5 kişilikti ve biz diğer takımlarla kapışıyorduk. Diğer takımlar bottu online modu yoktu sanırsam. Madene iniyorduk okçu, baltalı adamlar vardı sıra sıra her bir...
  2. C

Anakartım bu SSD yi destekliyor mu ?

Destekler
  3. C

Samsung Smart TV'de GeForce NOW oynanır mı?

Arkadaşlar yeni Tizen işletim sistemli 4K televizyon aldık, uygulamaları karıştırırken aralarında GeForce NOW'da vardı bende yükledim. Şimdi birkaç sorum olacak. 100 Mbit/sn internet hızımız var eğer GeForce NOW üyeliği alsam oyunları akıcı ve kaliteli bir şekilde oynayabilir miyim? (birkaç...
  4. C

Yardım 100 Mbps olan internetim 7 Mbps'e kadar düşüyor

Evet biraz eski bir model bayadır var bizde o ama yorumlarına baktığımda herkes kaliteli diyor. Televizyona bağlamayı bende düşündüm ama hem duvara monteli hem de mevcut ethernet kablosu yok.
  5. C

Yardım 100 Mbps olan internetim 7 Mbps'e kadar düşüyor

Öncelikle herkese merhaba. Benim odamda 100 Mbit/sn internet paketli Turkcell Superonline Wi-Fi 6 modem var ve salonla odamın arası 10-15 metre. bu modemden bir LAN portundan salondaki 10/100M switch'e CAT5e kablosuyla bağladım ve o switch'ten de maksimum 54 Mbit/sn hız sağlayan access point'e...
  6. C

Yardım Forza Horizon 4 Oyundan Atma Sorunu

Gigabyte 3070 Ti i5-12400f 16 GB Ram
  7. C

Evet. Steam'den aldım.
  8. C

Bunun başka bir yolu yok mudur ? Ekran kartı sürücüsünün güncel kalmasını istiyorum veya eski sürümü yüklersem başka uygulamalar düzgün çalışmayabilir.
  9. C

aynen dostum
  10. C

Herkese merhaba FH4 oyununda garajımdaki herhangi bir araca binmek istediğimde Enter'a bastığım an oyundan atıyor veya 15-20 dk oynadıktan sonra da kendi kendine atıyor. Bu oyundan atma sorununu nasıl düzeltebilirim internetten araştırdım ama çözümünü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
  11. C

VLC Media Player uygulamasında sağ üstteki tuşlar yok

Arkadaşlar görselini koyuyorum. Uygulamaya her ne olduysa sağ üst köşede kapatma, tam ekran yapma, aşağıya alma tuşları yok ve pencereyi tutup sürükleyemiyorum. Bunu nasıl düzeltirim? Şimdiden teşekkürler.
  12. C

Yardım Wi-Fi Sinyal Güçlendirici Önerisi

yine aynı şekilde kabloyla bu attığın router'a bağlıyorum değil mi ? yoksa kablosuz olarakta birbirlerine bağlanabiliyorlar mı
  13. C

Yardım Wi-Fi Sinyal Güçlendirici Önerisi

Arkadaşlar merhaba benim odamda 100 Mbps hızında Turkcell Superonline modem, salonda ise TP-LINK TL-WA5110G model Access Point var. Salondaki Samsung Smart TV Tp Link'e bağlı ama bu internet hızına rağmen youtube'da 2k ve 4k videolarda sürekli donuyor, odamdaki modeme bağlamak istediğimde ise...
  14. C

i3 12100F Battlefield V 100 dereceye çıkması normal mi?

sorun stok soğutucuda. aynı sorunu bende 12400f ile yaşıyordum dediğin gibi 100 dereceleri görüyordu. yeni bir hava soğutucu aldım şu an 60'ları nadir görüyor. https://www.gelbura.com/id-cooling-se-224-xts-black-4pin-pwm-120mm-islemci-sogutucu-pd-TET16092909514
  15. C

Yardım RTX 3070 Ti i5-12400F sistemde Battlefield 1 FPS drop sorunu

Sistemim şu şekilde: Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti Eagle OC Intel i5-12400F ASUS Prime H610M-K D4 Team T-Force Vulcan TUF Alliance 16 GB (2x8) DDR4 3200 MHz Team 1 TB MP33 M.2 PCI-Express 3.0 SSD Bazı oyunlarda oyunun ilk 3-4 dakikası ani ve sürekli olarak fps drop giriyor ama sonradan...
Top Bottom