cihanx isimli üyenin son içerikleri

1. C

❌İndirim Bitti! 1 TL Gamepower Magnus alabilen var mı ?

Bana et alabilirsen hocam yav bende uğraşıyorum tam da kulaklığa ihtiyacım vardı
  2. C

2. Dünya Savaşı hakkında doğru bilinen yanlışlar Japonya Atom bombası yüzünden mi teslim oldu?

zaten atom bombası atılmasının savaş süresini çok kısalttığı yönünde fikirler var daha çok tam olarak bitirdi bencede yanlış olur ama mançuryanın işgali ile etkisi daha da artmıştır.
  3. C

epicten alınan discord nitro para iadesi

arkadaşlar epicten discord nitro aldım ancak 10 lira kesti benden bu parayı bana geri vermedi 4 gün oldu. ne yapabilirim
  4. C

Yemin ederim artık intihar edeceğim..

eyvallah dediğin doğru fakat niye biz tırnaklarımızı kazımak zorunda kalıyoruz başka ülkelerde bu kadar kolay olan şeyler için. bunun ayrımını yapmak lazım
  5. C

Monitör ekran çiziği nasıl giderilir

peki garantiye göndersem kaça yaparlar bir fikriniz var mı
  6. C

Fotoğrafta çok büyük bir çizik gibi duruyor ama gerçekte bu kadar net gözükmüyor
  7. C

Arkadaşlar kasanın kapağı değdi ve ekran bu şekilde çizildi silgiyle sildim biraz ancak bunlar kaldı bunu giderme yöntemi var mıdır
  8. C

Öneri silinsin!

İnternet için oturduğun konum çok önemli yav sağlayıcı dışında
  9. C

Milli kasamız denilen Corsair delta

Gigabyte anakartlarda ambient LED diye uygulama var da asusu bilemedim sitesine bir bak derim
  10. C

Milli kasamız denilen Corsair delta

Hocam anakartın nedir
  11. C

Sata Ssd Önerisi Bekliyorum

maalesef yer yok
  12. C

https://www.amazon.com.tr/CRUCIAL-BX500-SATA3-3DNAND-CT480BX500SSD1/dp/B07G3KGYZQ/ref=sw_ttl_ci_mcx_mr_huc_d_5?_encoding=UTF8&pd_rd_i=B07G3KGYZQ&pd_rd_w=djtUb&pf_rd_p=4641f2b9-c1d4-4a17-8bfe-b23b7616b510&pf_rd_r=2V6Q945X2SCGT77M52GE&pd_rd_r=5e5aa06b-e5d9-4dc6-bd37-7bcfb694a17f&pd_rd_wg=4mQ5T&th=1...
  13. C

sistemimde bir adet m2 ssd mevcut zaten çok dert değil
  14. C

peki ondan almalı mıyım sizce fiyatı gerçekten cazip
  15. C

peki kioxia gerçekten sorunlu mu? ondan alsam ne gibi sorunlar yaşarım
Top Bottom