CilginCamlikLee isimli üyenin son içerikleri

1. C

Binance TR altın alım satım yapamıyormuyuz?

Binance TR ile olmaz ama global hesabınız ile bunu yapabilirsiniz. Aşağıdaki ilk bağlantıdan binance hesabıınızla alım-satım yapabilirsiniz. İkinci link bilgi içindir. 1- https://www.binance.com/tr/trade/PAXG_USDT 2- https://www.bitlo.com/rehber/pax-gold-nedir
  2. C

11 Kasım Smart TV Önerisi

Merhabalar, uzun zamandır bir televizyon bakıyorum. Fakat ürünleri deneme şansım olmadığı için kararsız kaldım. Full HD yeterli olarak düşündüğüm 1500-2250 arası bütçem var. Sizin kullandığınız ürünlerin tavsiyelerine açığım, ihtiyacım var.
  3. C

2000-2500 TL arası bisiklet önerisi

Triban 520
  4. C

Telefonu % kaç iken şarja takmalıyım?

%20 ile %80 arasında kullanırsanız batarya için en sağlıklı aralıklar olduğunu deneyimleyebilirsiniz. Çoklu telefon ve uzun kullanıcı deneyimi ile kendimce sabittir.
  5. C

Yardım gigabyte b450 m s2h anakrta ddr3 ekrankartı takılabilirmi

DRAM demek istemiştim. Yanlış yazmışım.
  6. C

Bios menüsü MSI'a göre çok kötü. VRM seçenekleri çok az yalnızca iki seçenek var. Az daha fazla verin Msi B450M Pro max yada M-A Pro max alın.
  7. C

850 TL ye Sapphire Nitro+ RX 480 4 GB alınır mı?

Sen hem Recep Baltaş değilsin hem burası Technopat değil. Telefondan girince ve kafa dalgın olunca böyle oluyor:)
  8. C

Takılabilir. Ancak o anakartı almayınız lütfen. Gigabyte B450M S2H. Ben aldım pişmanım.
  9. C

850 TL ye Sapphire Nitro+ RX 480 4 GB alınır mı?

Vay arkadaş. O kadar konu açtım Recep Baltaş konuma mesaj yazmıyordu. Konular arasında teknik problemlerde vardı. Bu ikinci el konusuna bile mesaj atıyorsa forumdaki kimliğimi değiştireceğim.
  10. C

R3 3200g ikinci elde ne kadar eder?

650'den aşağı satılmaz. Şuan en ucuz güvenilir sitede fiyatı ne kadarsa 100 lira altına satabilirsiniz. Amazon'da 750 liraya satılıyor anlık. İşlemcinin etiket fiyatı 700 lira olmalı bence :D 50 liraya kadar ufak bir pazarlık yapabilirsiniz.
  11. C

Hayalinizdeki Araç !

TOGG 😂
  12. C

AMD FX vs AMD RYZEN

En son çıkan FX serisi 2014-09-02 tarihinde çıkmış. İlk RYZEN ise Q3/2017 tarihinde piyasaya sürülmüş. Buradan bile anlaşılıyor. Mimari teknolojine girmedim bile.
  13. C

AMD FX vs AMD RYZEN

Tabii ki RYZEN. Bu da soru mu şimdi?
  14. C

Ryzen 3 1200 ve rx580 8gb kullanıyorum ne kadar darboğaz yapar ?

Teşekkür yerine beğenebilirdiniz mesajı bence :) Ben de teşekkür ederim.
  15. C

Ryzen 3 1200 ve rx580 8gb kullanıyorum ne kadar darboğaz yapar ?

Ankakartınızın A320 olduğunu bilmiyordum. Kağıt üzerinde yapılamıyor ama yapılamıyor diyelim. %99.99. Ekran kartınız kalsıın. O çok iyi çünkü. İşlemcinizi satın AMD Ryzen 5 1600 AF alabilirsiniz. Hem fazla zarar etmemiş olursunuz. Ekran kartı masraflı iş. Bence biraz daha kullanın. Çok fazla...
Top Bottom