CİTRA isimli üyenin son içerikleri

1. C

Max 4k telefon önerisi

0
  2. C

Max 4k telefon önerisi

Arkadaşlar oyun oynamayı düşünmüyorum kamerası ve bataryası iyi olsun yeter arkadaşlarım redmi note10 pro veya mi11 lite alabilirsin dedi bu telefonlara alternatif var mı 4250 TL ye kadar çıkar bütçem
  3. C

steelseries vs corsair

Dipses sorunu var diyorlar 1625996088 Dipses sorunu var diyorlar
  4. C

Gametech güvenilir mi?

Cevabınız için teşekkür ederim asus psu aldım artık
  5. C

steelseries vs corsair

arkadaşlar steelseries artics 5 white mı yoksa corsair void rgb white elit wireless mı Not steelseries kablolu corsair kablosuzdur.
  6. C

4mbps internet ile ne oynanır

İnternetim 4mbps 16k ya pc almayı düşünüyorum bilgisaya verdiğim paraya değer mi internet diye soruyorum
  7. C

speed testte 50 çıkyor o zaman 55 60 arası mı olur pingim
  8. C

Pc toplayacağım yardım

Eski dandik laptopta zulada 40 ping oluyodu cs ve valo PUBG hiç oynayamadım o yüzden tecrübeniz var mı merak ediyorum
  9. C

Alsam mı o zaman 1624197602 İndirmesi dert değil indirmek için kuzenime götürüm sadece ping sıkıntısı olur mu
  10. C

Pc toplayacağım yardım

Ping sıkıntısı mı oluyor yoksa indirmesimi
  11. C

Pc toplayacağım yardım

Arkadaşlar 16000 TL lik sistem toplayacağım ama mahallede doğru düzgün altyapı olmadığı için 4mbps internet kullanıyorum sizce pc yi almalımıyım aldığıma değer mi
  12. C

Pc toplayacağım internet hızıma göre o yüzden sordum
  13. C

Öneri 1700TL oyuncu koltuğu önerisi

Xprime titan alalı 2 ay oldu gayet rahat
  14. C

knk altyapı yok diyorlar bende pc alıcaktım yani oyunlar için düzgün internet lazım
  15. C

Arkadaşlar 4mbps internet ile csgo valo PUBG online oyunlarda ping değerim nasıl olur
Top Bottom