CoderYusuf isimli üyenin son içerikleri

1. C

Çözüldü✓ Laptopumun ekran kartı max kaç watt

herkesde Nvdia Denetim masası / sistem bilgileri / max ............. birşeyler yazıyor onun yanındada watt değeri ama bende öyle bir şey yok watt değeri yazmıyor
  2. C

Çözüldü✓ Laptopumun ekran kartı max kaç watt

epey.com 'dan bakdım yazmıyordum ekran kartım max kaç watt faturasına bakdım ordada yazmıyordu yardım lazım Laptopum Excalibur G900 RTX 2060 6 GB İşlemci i7 10750H Ram 16 gb tek slot ikincisi boş 1 tb ssd var
  3. C

20-25 arası üni için laptop

herkesin düşüncesi farklıdır benim gözümdede monster alınmaz excalibur varken içindeki ürün aynı ama monster kazık fiyata satıyor. RTX 3050 li laptopa max 20 k verilir benim gözümde işlemcisi i9 fln değilse o ekran kartlı laptopa 20k dan fazla vermek bana göre kazık 1695495539 sen 14 k lık...
  4. C

bahsettiğin sistemin fiyatı 26 k bi zahmet o kadar para alıyo o işlemciyide koysun 26 k ya daha kaliteli laptop var bu arada 1695492558 daha iyisi varken diyon benim laptopla arasında 4-6 k fiyat farkı var knk ? kimi kazıklıyom ben 26- 27 k parası varsa gitsin versin o sisteme o abartı fiyatı...
  5. C

aynen neredeyse 1050ti gücündeki ekran kartlı 8 gb ramli 512 gb lı sisteme gidip 24 25 bin TL para versinler sıfır diye :) 1695492127 doğru 1695492158 aynen knk :)
  6. C

moderatöre ihtiyacım yok araştırma yapabiliyorum bilgisayarım intarnetim var farklı bir bakış açısını görmek isterim ama bilmemek değil öğrenmemek ayıptır derler :) bişiyler öğrenmiş olurum
  7. C

adam mimar işlerinde işlemci ram güç kullanıcak en fazla cahillikden arınman gerekli araştırma yapmalısın bence
  8. C

Öneri geming klavye önerisi

anlamadım
  9. C

acil laptop önerisi.

i7 tam güçte test edilmemiş bu işlemciyi ister pentium güçünde kullan ister i7 gücünde ayarlana bilir bi işlemci
  10. C

Öneri geming klavye önerisi

knk hp palivion 800 var 1000 TL trendyolda istersen ona bak fiyat performans kalite ürünü
  11. C

bilgisayardan gram anlamadığın o kadar belliki git bana benim laptopun aynısından dediğin fiyata bulsana varmış diyorsunya o fiyat eder diyosunya :) görelim bakalım
  12. C

acil laptop önerisi.

hocam adamlar 8gb ram koyuyor 512 gb ssd koyuyor tamir görmüşmü görmemişmi darbe almışmı belli değil 144hz ekran var bende 16 ram tek slot ikinci boşta 1 tb ssd 240 hz ekran kutu fatura duruyor tamir görmemiş bişey darbeside almamış çicek gibi bakımlarıda 6 ayda yapılmış sisteme 2 3 k fiyat...
  13. C

acil laptop önerisi.

ekran kartında görüyorsunuz mevzuyu benim işlemcim turbo boost ile 5ghz a kadar çıkabiliyor bahsettiğin işlemciden güçlü i5 orta segment bir işlemcidir i7 üst düzey bir işlemcidir bilgisayarlardan fazla anlamıyorsunuz sanırım araştırın isterseniz
  14. C

acil laptop önerisi.

araştır 22 k dedim benim laptopun ederi o fiyat seninkini bilmem ben knk adamlar 3050 li laptopu 24 k ya satıyor link atıyor adamlara 8 de ram i var milleti dolandırıyorlar bildiğin bi iş yapmak istese günlerce beklerler yavaş ağır sistemleri deli fiyata satıyorlar. excalibur G900 ler zaten...
  15. C

ok cevap bekliyorum knk ne kazıklaması sana aradaki farkı sıralayayım bakalım kim kimi kazıklıyor görelim istersen işlemci birinde ryzen var birinde intel (ryzen aşırı ısınıyor ömürü kısa) 1-0 skor ekran kartına geliyoruz 2060 6gb ve 3060 6 gb 10 20 fps fark var arada 1-1 skor ramler senin...
Top Bottom