Cokobans isimli üyenin son içerikleri

1. C

God Of War yüksek işlemci düşük gpu kullanımı

Arkadaşlar iyi forumlar nedense God Of War oynarken garip bir işlemci kullanımı alıyorum ve FPS düşük gibi hissettiriyor fsr2.0 to 3.0 modu yüklü kalitede ve FPS bu şekilde yer yer 60 ın altına düştüğü bile oluyor
  2. C

Iphone 11 geri yüklemede kalan süre hesaplanıyor

Arkadaşlar iyi forumlar telefonumu sıfırladım ve iclouddan geri yükle yaptım fakat 2 saattir kalan süre hesaplanıyorda ve ilerlemiyor ne yapmam lazım?
  3. C

TKL klavye önerisi!!

bütçe aşırıya kaçılmadığı sürece sorun değil blue veya red switch tercihen önerirseniz sevinirim
  4. C

Valorant geç açılıyor ajan geç seçiliyor

maça girmede hiç sorun yok fpste de sadece kapatırken ve ajan animasyonları yüklenirken garip bi şekilde bekliyorum daha yeni olmaya başladı 2. monitör taktığımdan beri böyle bi sorun var
  5. C

Valorant geç açılıyor ajan geç seçiliyor

Arkadaşlar iyi forumlar Oyun m2 ssd (samsun 980 pro) ye kurulu fakat oyunu kapatmak için Masaüstüne dön dediğimde geç geliyor ve ajanlar yüklenirken geç yükleniyor bir kez silip tekrar yükledim bir kere düzeldi fakat yine aynı ne yapabilirim. ayrıca oturumu kapat seçeneği de çıkmıyor (ekteki...
  6. C

İndirimlerden Monitör Tavsiyesi

Arkadaşlar iyi forumlar indirimlerden monitör almak istiyorum en az 144 hz ve özellikle ips ekran olmasını tercih ederim önerileriniz nelerdir acaba
  7. C

HS55 VS RAMPAGE DROP PLUS

Herkese iyi forumlar arkadaşlar aktif olarak Rampage Drop Plus kullanıyorum benim için mikrofon gerçekten önemli ikisinin de mikrofonu yeterli arada kaldım arada 200 TL gibi bi fark var sizce hangisini almalıyım ?
  8. C

Epic Games Hesabımı Sildi

aynısını yaşıyorum çözebildin mi?
  9. C

Epic games e postamı yazınca yeniden kayıt olma sekmesi çıkıyor

Arkadaşlar iyi günler pc ye temiz format attım ve epic gamese girerken e postamı yazdım yeniden kayıt olma sayfasına atıyor ve kayıt olduğumda oyunlarım gözükmüyor nasıl çözebilirim
  10. C

A tuşuma kolonya dökünce çalışıyor sonra yine gidiyor

yardımın için minnettarım teşekkür ederim gerçekten çok sağ ol deneyeceğim iyi forumlar <3 1696278529 internetten uygun switch satın alsam hiç başka bir tuştan sökmesem bir problem olmaz sanırım değil mi?
  11. C

hayır sıvı teması olmadı ve sadece a tuşunda bu durum var başka hiç bir tuşta yok
  12. C

Arkadaşlar iyi forumlar a tuşum bazen basıyor bazen basmıyor özellikle basılı tutunca. Kolonya dökünce çalışıyor sorunsuz 1 2 saat sonra tekrar bozuluyor nasıl çözerim fikri olan var mı Model: Gamenote kb857l
  13. C

3 bin TL bütçe ile kulaklık

Arkadaşlar öncelikle iyi forumlar 3bin TL bandında fazla aşmadan mümkünse düşülebilir hem kulaklık performansı hem de mikrofon performansı yüksek bir oyuncu kulaklığı arıyorum aklımda hs80 wireless var yardımcı olursanız sevinirim
  14. C

Temiz format attım pc de sıkıntılar olmaya başladı

maalesef düzelmedi hala 1684778147 aynı sisteme sahip arkadaşım da var onda bi problem olmadı fakat o kısmı anlamadım hocam :D
  15. C

Temiz format attım pc de sıkıntılar olmaya başladı

Rx 5500xt ryzen 5 3600 16 gb 3200 mhz ram var GTAV hikaye modunda da bazen oluyor Fivem de de bazen oluyor az önce çöktü hahaha 1684619339 nasıl düzelttiniz peki sorunu
Top Bottom