COMANDANTE isimli üyenin son içerikleri

1. COMANDANTE

Yardım Macbook air ile kyk netine bağlanma ekranı gelmiyor

Çözdüm kyk ile ilgili çok yavaş olduğundan dolayı. Kimse bağlanmadığı zamanlarda sabah vakti bağlanmıştı.
  2. COMANDANTE

Macbook Air İçin Bluetooth Mouse Önerisi Lazım 600 TL Bütçe

Elim büyük olduğu için öyle pebble gibi küçük mouseları tutamıyorum uzun vadede yoruyor. 600 TL ye en uygun bluetooth mouse lazım pilli olabilir benim için sorun değil.
  3. COMANDANTE

Yardım Macbook air ile kyk netine bağlanma ekranı gelmiyor

Macbook da safariye beni yönlendireceği sayfayı yazıyorum orası açılmıyor. Pop up şeklinde beni yönlendirmiyor dolayısıyla bir türlü şifremi girip internetimi kullanamıyorum. Sizce ne yapabilirim yeni Mac kullanıcısıyım da.
  4. COMANDANTE

22000 Bütçe Laptop Önerisi

22 bin liraya beni 5 yıl götürecek cs2 açacak ve şarjı uzun gidip rahatlıkla sağda solda taşıyacağım bilgisayar lazım. Hem günlük islerim okul da kullanacağım hem de dinlenmek için bir iki saat cs atayım diyorum. Öyle aşırı bir performans derdim yok günün stresini atacak kadar cs oynatsın üstüne...
  5. COMANDANTE

AŞK VE SEVGİ ARASINDAKİ FARK

Aşk diye bir şey yoktur. Sevgi ise güven ve saygının birleşimidir.
  6. COMANDANTE

20 li yaşlarda boy uzaması mümkün mü?

ergenliğin geç başladıysa ya da ailendekilerde 20sinden sonra da uzadıysa 2-3 cm uzanabiliyor diye biliyorum ama tavsiyem boyunla barışık olman bunu da boyunla dalga geçen herkese sert bir şekilde cevap vermekle olur. Çok güzelsin 10 numarasın ama boyun kısa falan dese direkt uzun olsam sana mı...
  7. COMANDANTE

17 Yaşındayım boyum uzar mı??

benim 17 yaşında boyum 172ydi şu an 18in ortalarındayım 178 halen de ufak ufak uzuyorum aylık fark oluyor.
  8. COMANDANTE

bu diş tedavi ücreti iyi mi?

Diş çekimi 700lerden başlıyor implantı kaplamayı 8500 e getirmen çok iyi olmuş bence de paran varsa ya da ekonomin kaldıracaksa hiç düşünme sağlık çok önemli ilerleyen aylarda yıllarda fiyatlar çok artınca pişman olursun sağlığın da pişmanlığı çok kötü.
  9. COMANDANTE

150mm yüksekliği geçmeyecek işlemci soğutucusu

Hayırlı olsun aynen bende de parmağımın geçeceği mesafe kadar boşluk vardı.
  10. COMANDANTE

Karşı cinste varsa ben yokum dediğiniz şeyler nedir?

Patavatsızsa direkt oradan kaçarım arkadaşım bile olamaz
  11. COMANDANTE

Kitaplarda Amazon 4 al 1 öde

Güzel indirimmiş tek oturuşta okunacak kitaplar çoğu, böyle sıkıcı bir yerde beklemek zorunda kalırsan çantandan çıkarıp 2,3 saatte okuyup bitireceğin türden.
  12. COMANDANTE

işlemciden cama olan mesafeyi ölçerek yap yatay şekilde ben öyle yapmıştım 16.1 falandı direkt aldım
  13. COMANDANTE

750TL'lik SSD Önerisi 480GB

İçine windowsu ve birkaç oyun kursam yeterli, sadece kronik ve hiçbir hatasının olmaması lazım. Şu an kullandığım kronik hatalı ve aldığım günden beri random kapanıp açılıyor.
  14. COMANDANTE

Buydu kullandığım https://www.vatanbilgisayar.com/rampage-azor-4x120mm-rgb-fanli-600w-80-plus-usb-3-0-midt-atx-gaming-kasa.html
  15. COMANDANTE

1000 TL'Lik UPS Önerisi

Gün içinde bulunduğum bölgede elektrik kesintisi yüzünden anlık elektrik gidip geliyor sürekli bilgisayar kapanıp açılıyor. Bilgisayarı gün içinde 12-13 saat kapanmadan bırakmam gerekiyor bazı işlerimden dolayı ama kapandığı an çok fazla zarara uğruyorum. Aradığım upsdeki en büyük özellik...
Top Bottom