craysx isimli üyenin son içerikleri

1. C

CS GO oyundayken alta atıp ekran kitleniyor.

Cs go da oyundayken aniden oyun alta atıyor ve ekranda mouse imleci kayboluyor sadece alttaki görev yöneticisinde gözüküyor. Cs yi tekrar geri açmaya çalışırsam açılmıyor veya sağ tıkla pencereyi kapat yapsam bile fayda etmiyor. Görev yöneticisini açabiliyorum ama mouse imleci gözükmediği için...
  2. C

Yardım diski c ve d olarak bölerken yetersiz alan vermesi

kimse cevaplamadı kendi kendime konuşuyormuş gibi hissediyorum ama minitool partition wizard indirip sorunu çözdüm. Acaba programı silsem böldüğüm diskte sıkıntı çıkar mı
  3. C

sistem geri yükleme kapatarak alan arttırılabiliyormuş onun dışında başka yol var mı?
  4. C

480 gb ssd kullanıyorum. 480 gb ın hepsi (C:) diskinde şuanda 210 gb boşluk var. Bu boş alanın yaklaşık 50-60 gb'ını (D:) ye paylaştırmak istiyorum birimi küçült yaptığımda max 6 gb izin veriyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
  5. C

bios ekranında menüler gelmiyor

lenovo ideapad gaming 3 amd ryzen 7 5800H GTX 1650 ti kullanıyorum. Bugün son sürüm olan bios güncellemesini yaptım fakat sonrasında fanlar çok hızlı çalışmaya başladı bende fanların ayarlarını düzenlemek için BİOS a girmeye karar verdim fakat BİOS'a girerken menüler karşıma gelmiyor. Bunu nasıl...
  6. C

turbo boost'u kapatmak bilgisayara zarar verir mi

anladım teşekkürler
  7. C

turbo boost'u kapatmak bilgisayara zarar verir mi

lenovo ideapad gaming 3 amd ryzen 7 5800H GTX 1650 ti kullanıyorum. Bilgisayar oyunlarda aşırı ısınıyor. örneğin CS-GO da 83 dereceleri görüyor. Bende bu sorunu araştırırken şu videoya denk geldim. Burada turbo boostu kapatıyor ve bilgisayarın sıcaklığı ciddi oranda düşüyor. Peki bu laptopa...
  8. C

C++ ile komut başlatırken hata alıyorum.

Tamam dediğinizi yaptım düzeldi. Teşekkürler.
  9. C

yani bu dosya virüs değil mi?
  10. C

Üniversitede ders için bunu kullanıyoruz
  11. C

Visual Studio da komutu başlattığım zaman istenen hizmeti tamamlamak için yeterli sistem kaynağı yok diyor ve ardından antivirüs programı virüs bulundu diye uyarı veriyor. Bu sorundan nasıl kurtulabilirim ?
  12. C

Teknoloji fakültesi ve mühendislik fakültesi

Birkaç yıl önce teknoloji fakültesi ile mühendislik fakültesi imza yetkisi olarak aynı duruma geldi. Fakat teknoloji fakültesi sıralama olarak daha kötü. Örneğin gazide bilgisayar mühendisliği için mühendislik fakültesi 40k ile alırken teknoloji fakültesi 50k ile alıyor. Benim merak ettiğim...
  13. C

150-200 TL arası kulaklık önerisi

150 200 TL arası kulağı acıtmayan mikrofonlu kulaklık önerir misiniz
  14. C

oyun açılırken ekrandaki karıncalanma

Lolde oyun açılırken alt tab atarsam ekranda karıncalanma ve garip renkler oluşuyor. Bu durum diğer oyunların hiçbirinde olmuyor sadece lolde oluyor. İlk başta ekran kartında sorun var diye düşünmüştüm fakat sadece lolde sorun oluyor. Yani ekran kartında sorun olsa bütün oyunlarda olmaz mıydı...
  15. C

İnternetteki orta fiyattaki win 10 lisans keyi

olur hocam bir bakıyım
Top Bottom