Crimizon Red isimli üyenin son içerikleri

1. C

Kurye firması önerisi

Arkadaşlar yaz için kurye olmak istiyorum A2 ehliyetim var ama motorum yok motoru şirketin temin ettiği maaşın iyi oldugu ve hakkımın gözetildiği bir firma arıyorum var mı kurye arkadaşlarınız en iyi hangi firmada çalışır. Paket taxi çok kötülüyorlar bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
  2. C

Bilgisayar İçin Bluetooth Sağlayıcısı Önerisi

JBL Tune FLEX kulaklığım var bilgisayara bağlayıp mikrofonundan ve diğer işlevlerden yararlanmak istiyorum. Sağlayıcılara baktığım zaman bluetooth 4.0 5.0 gibi terimlerle karşılıyorum. Kesinti olmayacak ve kulaklığım ile uyumlu bir sağlayıcı önerir misiniz? F/P olursa memmun olurum. Şimdiden...
  3. C

Tek çanak anten kablosundan 2 televizyon nasıl kullanılır ?

Anladım çok teşekkürler tekrardan
  4. C

T giriş diğer bir parça varmış sanırım onu önerir misiniz ? 1707153322 Araştıracağım teşekkürler. T giriş hakkında bir bilginiz var mı ?
  5. C

Anteni bozmaktan korkuyorum binanın anteni yeniden kablo çekmeye de çok sıcak bakmıyorum kafam iyice karıştı. Teşekkürler
  6. C

Görüntü de herhangi bir bozulma veya kesilme var mı?
  7. C

Başlıkta yazdığım gibi tek anten kablosundan 2 televizyon kullanılır mı ? Veya tek kablodan (hali hazırda Tv ye takılı olan kablodan kesik açıp açtığımız yerden kablo ile) diğer televizyona ek kablo çeksek görüntü verir mi ? Hayırlı forumlar
  8. C

TV için mini uydu önerisi antensiz

Teşekkürler Android Tv ye sticksiz indirsem bir problem çıkar mı virüsle falan uğraşmayalım.
  9. C

Teşekkürler deneyeceğim.
  10. C

Mi stick var bende ikiside aynı işlev mi yani ulusal kanlları açar mı
  11. C

IpTv sınırsız falan yazıyordu yani wifi ile ulusal kanallara bağlanamaz mıyım?
  12. C

Yakın zamanda televizyon alacağım antenle televizyon arası uzak kablo çekmekte istemiyorum bende trendyolda satılan bir alet almayı düşünüyorum ancak kararsız kaldım. Kullananlar bilgi verebilir mi yayın kalitesi nasıl alınır mı sadece wifi ile tüm ulusal kanallar izlenebilir mi ? Şimdiden...
  13. C

İşlemci çok mu sıcak ?

210 diyor hocam kesin macundan oldugunu düşünene kadar dursun bari param yok :D
  14. C

İşlemci çok mu sıcak ?

anlamış değilim bende boşta 52 civarı gösteriyor suan yükte 65 68 bandına bu sefer daha arkada daha çok şey açık olmasına rağmen sıcaklık sabit max 69 gördü anlamıs değilim dalga geçiyor sanırım benle
Top Bottom