Cristo20 isimli üyenin son içerikleri

1. Cristo20

🔥İndirim Okey Klasik 20'li Ekonomik Paket (99 ₺)

önermiyorum, yiğidin kılıcı kanlı olur, 500 liraya hap almak daha iyi geliyor :D
  2. Cristo20

hiç anlamıyorum 30k - 35k bandında önerilebilecek en iyi telefon

11 pro kullanıyorum s20 fe benim telefondan daha iyi öyle anlatayım xiaomi 13t pro öneririm ben.
  3. Cristo20

Öneri Wireless Kulaklık Önerisi!

amazonda da aynı fiyattı sanırım
  4. Cristo20

Öneri Pişmanlık Dolu Kulaklık: Corsair Void Elite

bandı kırıldı benimde kafama takarken çok dandik bir kulaklık o kırılma bile kronikmiş
  5. Cristo20

🔥İndirim DeepCool LE300-MARRS Sıvı Soğutucu. ₺ 1.049,22

nzxt kasası olup çift fanlı takamayanlar için mantıklı o da yine görüntü için yoksa hava soğutucu daha iyi olur
  6. Cristo20

E-scooter'dan anlayan arkadaşlar bakabilir mi ?

Yok onu biliyorum kullanan var mı nasıl performans farkı oluyor ve garantiden çıkıyor mu onu merak ettim
  7. Cristo20

E-scooter'dan anlayan arkadaşlar bakabilir mi ?

Merhaba arkadaşlar Segway E2 plus e-scooter'ım var ve merak ettiğim bir kaç soru var, xiaodash programı kullanabilir miyim ? Hız limitini kaldırsam garantiden düşer mi ? Daha önce xiaodash programını kullanan var mı ?
  8. Cristo20

18.000₺-20.000₺ bandında bisiklet önerisi

geçtiğimiz yaz bucadan ürkmeze sürmüştüm o menderesin yokuşlu yolundan tek başıma ilk uzun sürüşüm olduğu için sıkıntı yaşadım bahsettiğim rotalar hepsi şirinyerden başlıyor güzelbahçe var git gel 50-60km olarak sürüyoruz haftasonları çıktığımız tire manisa sasalı gibi yerler oldu. 1709233486...
  9. Cristo20

hocam normalde şehiriçi olarak yol yarış veya şehir bisikletleri öneririm attığınız model dağ bisikleti dağda kullanmadığınız ya da merdivenlerden duvarlardan atlama hareketi yapmadığınız sürece bir mantığı yok çünkü kalın tekerler daha çok efor gerektiriyor, şehrin yolları büyük ihtimalle...
  10. Cristo20

hocam nerede kullancaksınız bisikleti ona göre yardımcı olurum ben
  11. Cristo20

❌İndirim Bitti! 🔥🔥🔥LG 27GR75Q-B UltraGear 27'' 1ms 165Hz Gsync FreeSync HDR10 IPS QHD (7.999 TL)

bende öyle almıştım çok güzel monitör olduğu için hiç üzülmedim verdiğim paraya
  12. Cristo20

14.000 ₺ Bütçe ile scooter önerisi.

1)görsel bırakıyorum aşağıya karne indirimi vardı aldığım zaman 6.5 civarına geldi, 2)fiyatı yüzünden pişman değilim bu fiyata daha iyisini değil herhangi bir şey alamazdım 3)bende anlamadım valla yazılımsal olabilir veya kutuda durduğu için batarya hamlamış tarzı bir şey olabilir diye...
  13. Cristo20

14.000 ₺ Bütçe ile scooter önerisi.

segway ninebot aldım hocam başlarda şarjı biraz hızlı gitti sonradan düzeldi onun haricinde bir sıkıntısı yok mobil uygulamasıda güzel gayet.
  14. Cristo20

Öneri Bağcılar'lılara Müjde TÜRKNET GİGAFİBER geliyorrr

vali rahmi beydeyim forbes sokağının dibi en kalabalık yer gelmedi.
  15. Cristo20

USB hoparlör önerisi.

Arkadaşlar merhaba bilgisayar için hoparlör almak istiyorum bütçem çok yok ortalama 600 ₺ civarı olur bu yüzden kusursuz ses veren bir şey aramıyorum şöyle bir ürün buldum fiyat çok uygun nasıldır ...
Top Bottom