Crpy isimli üyenin son içerikleri

1. Crpy

Obs ekran kaydı yapmak için ayar yardımı

Excalibur g870 İ5 12450H Rtx 4060 Bu özelliklere sahip laptop ta obs kullanarak ekran kaydı yapmak istiyorum. Youtube'dan bakarak bu ayarları yaptım ama görüntü çamur gibi ne yapmam lazım? Not: 720p kayıt yapmak istiyorum.
  2. Crpy

Bilgisayarımı satıyorum nasıl sıfırlarım

Bilgisayarımı satacağım içersindeki resimler, şifreler vs silinmesi için format attırmama gerek var mı yoksa ara kısmında bilgisayarı sıfırla seçeneği var ordan sıfırlasam olur mu
  3. Crpy

Bilgisayarımı satacağım değerini öğrenmek istiyorum.

Monitör:Rampage RM550 144Hz 23.8" Kasa:Powerboost VK-G3506S ARGB İşlemci:AMD RYZEN 5 5500 Ekran Kartı: MSİ Radeon RX6500 XT Ram:XPG 16 Gb (8x2) 3200 mhz ddr4 cl16 Anakart:Gigabyte A520 M Depolama:Adata 500 gb m2 ssd (Okuma 3400 MB/Yazma 2400 MB) Güç Kaynağı:Zalman ZM700-TXII 700W 80 plus...
  4. Crpy

Toyota corolla 1.33 life 2013-2015 alınır mı

2013-2015 model arası Toyota Corolla 1.33 almak istiyorum.Motor performansı nasıldır. Fazla bayar mı. Şuan 1998 model Corolla 1.6 kullanıyorum motor performansı bana göre iyi. Yokuş performansı nasıldır. Buna geçersem pişman olur muyum, fazla hız yapmayı sevmem.
  5. Crpy

Laptobumda valorant açılmıyır

Bilmiyorum nasıl bakılıyor
  6. Crpy

Laptobumda valorant açılmıyır

Excalibur g870 Laptop ta Valorant'a giriyorum oyun açılıyor ses efektleri tıklama sesleri falan geliyor ama ekran gelmiyor görüntü simsiyah, önceden oynaya biliyordum bundan 2 ay kadar önce oyuna güncelleme geldi güncelledim o zamandan beri girmiyor.
  7. Crpy

Türk telekom internet sorunu

Fin 1703856228 Modeli ne bilmiyorum zte yazıyor arkasında, fibere geçtiklerini söyledi
  8. Crpy

Türk telekom internet sorunu

2 gündür internette yavaşlamalar oluyordu dün akşam internet hiçbir şekilde kullanılamıyordu speedtest yapmaya çalıştım siteye bile girmedi modemi kapattım açtım olmadı. Akşam fişini çekip sabah takıp tekrar denedim olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım, yeni altyapı yapıldığını 1500 TL...
  9. Crpy

Güvenli oyun siteleri

Arkadaşlar normalde steam, epic games gibi platformlardan oyun indirme taraftarıyım ama malum oyun fiyatlarından dolayı artık oyuna o kadar para vermek istemiyorum. İlk defa ücretsiz sitelerden oyun indireceğim nereden indirmeliyim??
  10. Crpy

Laptop sarjda iken oyundan atıyor

Excalibur g870 laptopum şarjda oynarken yarım saat falan oynatıp çeşitli hatalar vererek(bazen mavi ekran, grafik kartı hatası, steam PUBG de net framework 3.5 indir falan diyor) oyundan atıyor. Bunu sadce şarjda yapıyor. Şarja takılı olmadan oynarken bir sıkıntı yok ama şarj da 45 50 dk da %10...
  11. Crpy

Windows 11 yüklü olarak alınan laptopa windows 10 yüklenir mi?

Windows 11 yüklü olarak aldığım laptopa win 10 yükleyebilir miyim garanti dışına çıkar mı? Valorantta Secure boot ile ilgili bir hata veriyor bir türlü düzeltemedim. Farklı oyunlarda da bazı hatalar veriyor.
  12. Crpy

Laptopta Valorant secure boot hatası veriyor

Valoranta girer girmez karşıma Secure boot hatası geliyor. Biosa girip Secure boot seçeneğini enabled yapmaya çalışıyorum ama karşıma Secure boot can ve enabled when system ın User mod. Repeat operation after en rolling platform key (pk) Bu şekilde bir yazı çıkıyor ne yapmam lazım
  13. Crpy

Mağazadan alınan laptop iade edilir mi?

Evet servis raporu duruyor 1698948764 Neyse servise göndericem artık yapacak bir şey yok
  14. Crpy

İnternetten alacaktım da güvenemedim. Masaüstü seviyorum ama iş gereği taşınabilir olması sebebiyle laptopa geçtim. Laptop markaları ile aram yok o yüzden sadece özelliklerine baktım iyi gibiydi aldım nerden aldım başa bela oldu.
  15. Crpy

Vatan dan 20.10.2023 te Excalibur g870 aldım. 3 gün sonra cihaz priz takılı olmayınca çalışmamaya başladı, arada bir mavi ekran da veriyordu. Servise götürdüm anlattım aldılar 3 gün sonra mesaj atıldı cihazınız hazır diye ben şehir dışındaydım kardeşim aldı iki gün önce gidip kardeşimden aldım...
Top Bottom