crysis58 isimli üyenin son içerikleri

1. crysis58

Pc alacam fiyat nasıl??

Pc bu fiyatına göre özellikleri nasıl acaba alınır mı? ?
  2. crysis58

Arduino proje hazırlama!!!

Arduino ile araba vb. Bir şey yapacam proje icin baska ne yapabilirim cok iyi bir sey olması lazım cok dusundum ama aklıma gelmedi yardımcı olursanız sevinirim
  3. crysis58

Yeni psu aldım ve pc tetiklenmiyor

Gigabyte 1070 i5 8600k 8gb ram msi b365m mortar anakart 500w psu takılı şu an
  4. crysis58

Yeni psu aldım ve pc tetiklenmiyor

Pc ye yeni psu takdım ve tetik vermedi ölçüm yapdımda psu dan anakarta giden işlemci kablosundan 10.8w geliyordu normalde 12w olması gerekir sorun bundanmı diye aklımda soru işareti kaldı
  5. crysis58

Discord açılmıyor!!!!

Discord açılmıyor güvenli internet açıkdı kapattım yinede discord açılmıyor
  6. crysis58

Çözüldü✓ Ekran kartı kullanımı ara ara düşüyor

Düzeldimi peki kapatınca
  7. crysis58

Itopyadan pc aldım ekran kartı fanları dönmüyor

Benimdebaşıma gelmişti ekrankartıni yeni aldım ekrana görüntü gelmiyordu pili fln cıkardım takdim düzeldi
  8. crysis58

Yardım ekran kartı kullanımı bir anda %5 %0 a düşüyor

Valorqntla alakalı bir sorun o her pc de oluyo valorant oynarken
  9. crysis58

Çözüldü✓ Ekran kartı kullanımı ara ara düşüyor

Windows oyun modu ayarı açıksa kapat genellikle ondan olabiliyo veya driverleri fln güncelle düzelir
  10. crysis58

Itopyadan pc aldım ekran kartı fanları dönmüyor

Bazıkartlar 60 dereceyi geçmeden fanları çalışmıyo pc açılırken 4 5 saniye donup duruyo sonra 60 dereceyi gecersen calişıyo ve görüntüolayı ise amd ekran kartı kullanıyosan normal bir şey bendede aynısı oluyo hdmı ile deniyosan başka bir port ile dene düzeliyo olmazsa bios pilini çıkar 10 15...
  11. crysis58

Ryzen 5 5600 hangi ekran kartını besler

Aga gidip mal gibi nvidia alma amd 6700xt veya 6800 al daha ucuz ve daha iyi 3060 alacağın fiyata 6700xt al 3070 ile 3070ti arasi performansı var
  12. crysis58

POWERBOOST DEEP 240 Ryzen R5 3600

POWERBOOST DEEP 240 Ryzen R5 3600 islemcisini stok fana göre ne kadar çok soğutur
Top Bottom