csmemo isimli üyenin son içerikleri

1. C

2500 TL'ye kadar powerbank önerisi

Eyvallah sağolasın anker yada baseus marka olan powerbank lar nasıldır bilgin var mı
  2. C

Yokmu bi el atıverecek birileri
  3. C

Merhabalar Şartlar şu şekilde En az 20.000 mah En az 1 taneType c en az 1 tane usb çıkışı olan powerbank önerisinde bulunabilir misiniz 1 tane kablosuz şarj özellikli ve 1 tanede kablosuz şarj özelliği olmacak şekilde 2 farklı powerbank önerir misiniz
  4. C

❌İndirim Bitti! 36.399tl b650 | 7600 | 7800xt | 16gb | 1tb | 750w

Reis linke girince başlığa bakma aşağıda özelleştirilen kısımda 7600 işlemci
  5. C

Android Direnç kayıtlı telefon alınır mı?

reis ben önermem açıkcası direnç atıyorlar imei atabilmek için ve cihaz ısınabiliyor işlem gördüğü yerden daha hızlı şarj bitiyor vs. kameraya toz kaçırabiliyorlar. su geçirmez özelliği mokoko oluyor
  6. C

30K Sıfır veya 2. El pc tavsiyesi DDR5

Reis gönderdiğin sistem ddr4 30 bine ddr4 sistem mantıklı mı yoksa güzel fiyat şuan sistem 16gb versiyonla 3 4 k daha ucuz DDR 5 den
  7. C

Soğutucu ne önerirsin Ramları 2x16 lexar cl32 6000mhz var aşağı yukarı 800 TL farkla yapmak mantıklı mı 4060ti den 4060a düşmek mantıklı mı
  8. C

R5 5600 SIVI SOĞUTMA İLE 110 DERECE

Reis işlemciye gelen giden 2 hortum var.biri soğuk biri sıcak olacak.ikiside sıcak mı ona bak
  9. C

Merhabalar 2.El veya Sıfır fark etmez DDR5 sistem düşünüyorum 144 hz 24 inç 1080p monitörüm var gerekirse satıp başka bişi alabilirim ama bütçem sınırlı Cs go2 oynuyorum başka oyunlarda şuan için gözüm yok hikayeli oyunlar sarmıyor online arkadaşlarımla takıldığım oyunlarda kullanacağım ama...
  10. C

Çözüldü✓ KASA ÇALIŞIYOR AMA MONİTÖRE EKRAN GELMİYOR

Ramlere iyi bak bende 3 kere çıkarıp taktım olmadı sonra 4. Kez takarken sinirlendim zorladım tak diye girdi sonra açıldı
  11. C

ekran kartı fanı dönmüyor

Sıcaklığı kaçtı baktığında. Bazı ekran kartları belli sıcaklığın üzerinde çalışıyor o yüzden yükte olmadığında sessiz oluyor. Genelde 60dan sonra çalışan vardı yanlış hatırlamıyorsam Bi marka model olarak araştır
  12. C

FPS'e mi başlamalıyım Moba mı?

Bilmiyorum reis ne desem yalan olur bi indirip deneme şansın var mı Kaldırıp kaldırmayacağını bilmiyorum
  13. C

Valorant olabilir Tft veya dota underlords da deneyebilirsin strateji kategorisinde sarabilir düşük sistem için öneririm .
  14. C

5 arkadaşın varsa oyun grubun varsa her ikiside olur Ama grubun yoksa moba adamı kudurtuyor
Top Bottom