cube sheker isimli üyenin son içerikleri

1. cube sheker

bu sistemime teklif geldi yerine nasıl bir sistem tercih etmeliyim ?

144HZ1MS KAVİSLİ MONİTÖR RAZER ORNATA V2 OYUNCU KLAVYESİ MONSTER PUSAT V8 MACRO MOUSE 12000DPİ RAMPAGE 7.1 FULL RGB KULAKLIK + STAND XBOX KOLU RX5500XT 8GB 16GB RAM RYZEN 3 3100 B450 ANAKART RAMPAGE 650W 80 PLUS POWER sistem özelliklerim bu şekilde 17.000TL teklif geldi satarsam daha iyi...
  2. cube sheker

giriş desteklenmiyor hatası

1920x1080 yaptığımda bu hatayı alıyorum nasıl düzeltebilirim sadece oyunda değil masaüstünden değiştirince de aynı şekilde
  3. cube sheker

Yardım bilgisayarım kafayı yedi oyunlar açılmıyor

gelişmiş seçeneneklerden direkt sıfırlayayım mı bilgisayarı 1687466873 sistem geri yüklemeden sonra oldu
  4. cube sheker

böyle kaldı ve yeniden başlat yapınca yine böyle kalıyor ne yapacağım şimdi hiç açılmıyor
  5. cube sheker

sistem geri yüklemeyi yapıyor şu anda sonrasında bu adımları yapacağım
  6. cube sheker

ekran kartım rx470 bu dediklerinizi google üzerinden direkt yazıp indireceğim değil mi
  7. cube sheker

nasıl ayıklarım
  8. cube sheker

yeni bir parça taktım eski ramlerim yanmıştı yeni bir tane taktım directx güncel mi bilmiyorum değildir ve 1 yıldır da değil bu arada valorant ve lol bu iki oyunda açarken oyunları ingilizce oluyor vs değişik
  9. cube sheker

iki gün önce yaptım bunu tam şimdi sistem geri yükleme yapıyorum sorun olur mu önerilen geri yükleme tarihine iki gün öncesine
  10. cube sheker

GPU hatası sanırım bilgin var mı
  11. cube sheker

kendi kendine çözünürlük falan değiştiriyor valorantı açmak isterken görseldeki hata ile karşılaştım kardeşim roblox açmaya çalıştığında da açılmıyor sağ tık yapınca amd yazısı geliyordu o da gelmiyor
  12. cube sheker

Yardım bios problemi olduğunu düşünüyorum nasıl eski haline döndürebilirim

youtube dan baktım çözümlere ama bende yazan yazılar yok zaten legacy yok hard drive check yaptığımda ise No hard drive installed. Please check that the power and data cables are connected proper! bu hatayı alıyorum
  13. cube sheker

anladığım bir durum değil işte internette legacy diyor fakat bende o yok
  14. cube sheker

bilgisayarımı açtığım zaman bu görsel ile karşılaşıyorum internetten aradım fakat bir sonuca ulaşamadım ne yapmalıyım
  15. cube sheker

Bu sistem ne kadar eder ?

KASA: COOLERMASTERMB511 EKRAN KARTI: RX470 4GB İŞLEMCİ: RYZEN5 3600 RAM:2x8 16GB Viper ANAKART: B450M S2H POWER: HİGHPOWER 700W 85+ ssd ve harddisk mevcut o gün powerı vs eksik yazmışım
Top Bottom