cudi isimli üyenin son içerikleri

1. cudi

Basit. Birim nasıl birincil birime dönüştürülür

Merhaba arkadaşlar hard diskime format atarken basit birime dönüştü nasıl birinci birime dönüştürebilirim
  2. cudi

Anakartta m2 Görmüyor !!!!!! Yardim

Windows kurulu değil 1695990738 Biraz araştırdım çok kişi bios ayarlarından olduğunu söyledi ama hiç anlamadığım için oynayamadım
  3. cudi

Anakartta m2 Görmüyor !!!!!! Yardim

Merhaba arkadaşlar M2 slot da olmayan bir ana kat kullanıyorum PCI e dönüştürücü aldım 4.0 format için girdiğimde gözüküyor format yükleniyor ama format bittikten sonra BIOS ekranına geliyor orada kontrol ettiğimde M2 görmediğini fark ettim format ekranında gözüküyor ama bilgisi olan...
  4. cudi

Veri kurtarma işlemi yapan varmı

Merhaba arkadaşlar program yüklerken mavi ekran hatası aldım ondan sonra da harddiskim bir daha görünmedi tüm yolları denedim ama görmüyor veri kurtarma işlemi yapan arkadaş var mı aranızda?
  5. cudi

Acil yardım 3.5 mm jak girişli mikrofon. Çalişmiyor yardim

Merhaba 3.5 mm jak girişli mikrofon Aldım bir türlü çalıştıramadım kasanın arkasındaki mikrofon girişini kullanıyorum ama hangi testi uyguladıysan uygulayın bir türlü mikrofon çalışmıyor ayarlar doğru gözüküyor bilgisi olan arkadaş yardımcı olabilir mi acaba Siyah kablo yeri doğru mu
  6. cudi

Merhaba elimde MacBook m1var en hızlı nasıl satabilirim

Kardeş. Ben ne diyim sen ne diyor ben sifiri 45 diyorumbenımkının sen gidip alt özelliklerle kıyaslıyorsun
  7. cudi

16gb ram 1tb hafıza 1687252005 Sıfırı 45 TL 1687252060 Kaça satmam lazım ilanlara baktım aynı özellikte en düşük bu fiyat daha düşüğü. Benımkı kadar temiz deyıl 1687252164 Daha pil 60devirde yanı daha yeni 1 2ay kullandım
  8. cudi

1687251463 40binden 35 indim 35 bin e satıyorum
  9. cudi

Merhaba arkadaşlar elimde MacBook pro m1 2020 model var parayı sıkıştığım için satmak istiyorum da en hızlı nasıl satabilirim fikir ve düşüncelerinizi alabilir miyim sahibinden de donanım Arşivci ilanları koydum ama
  10. Acil Satılık 13 in MacBook Pro M1 2020 Çiziksiz Pil Devri 60

Acil Satılık 13 in MacBook Pro M1 2020 Çiziksiz Pil Devri 60

13 in MacBook Pro M1 2020 Çiziksiz Pil Devri 60 8 çekirdekli CPU'ya, 8 çekirdekli GPU'ya ve 16 çekirdekli Neural Engine'a sahip Apple M1 çip 16 GB birlesik bellek 1 TB SSD depolama ÜRÜNÜN ORJİNAL KUTUSU KABLOLARI ŞARJ ADAPTÖRÜ HEPSI VARDIR tekliflere açığız ...
  11. cudi

Rx6700xt için kaç Watt psu yeterlıdır

Bendeki xfx
  12. cudi

Psu her gelen ses te oyun da takılıyordu ekran kartı sıcaklığı 50derecelerde idi ekran kartının fanları bile calısmıyordu 1685551910 Yok valla denemedim 1685551958 Sistem 16gb ram işlemci rayzen55600x
  13. cudi

Merhaba arkadaşlar. Bende. Rx 6700xt var. Oyunlarda takılmalar oluyor psu gelen sesle takılmalar eş zamanlı oluyor. 700wattpsu takılı En az kaç Watt olmalı bu ekran kart için
  14. cudi

E ticaretle uğraşan arkadaşlar varmi ?

Bende tekstıl ürünü üretiyorum. Zaten Avrupa’da hangi pazarda satmalıyım bilemiyorum
Top Bottom