Cursed isimli üyenin son içerikleri

1. C

Gamepower Kizaru sadece sağ kulaklıktan ses geliyor

Kulaklığı alalı 1 hafta olmadı ama sadece sağdan ses geliyor. Yazılımını yükledim, sonra düzeldi fakat tekrar olmaya başladı. Bir türlü olmuyor.
  2. C

Gamepower devouyr s scroll top

herhangi bir baskı uygulamadım teknik servise de göndermek istemiyorum çünkü hemde çok uzun sürecek
  3. C

Gamepower devouyr s scroll top

Tam hatırlamıyorum fakat sanırım şubat ayları gibi Gamepower Devour s aldım, çok güzel her şeyi düzgün çalışıyordu ama son günlerde Farenin scroll topunda sıkıntı çıkmaya başladı aşşağı kaydırıyorum üste atıyor sonra düzelliyor aynı şey üste kaydırırken de oluyor .Kısacası bazen kendiliğinden...
  4. C

Bu videodaki introyu arıyorum bulamadım

teşekkürler
  5. C

Bu videodaki introyu arıyorum bulamadım

bir editör arkadaşım bunun ve benzerlerinin template pack'ini satıyor fakat para vermek istemiyorum
  6. C

H81M-K intel i5 7.nesil destkeler mi

Teşekkürler dostum
  7. C

H81M-K intel i5 7.nesil destkeler mi

H81M-K anakartım var i5 7.esil işlemeci alıcam fakat uyumlu olup olmadığını bulamadım
  8. C

After effects S_shake atınca porgram yanıt vermiyor

S_shake atınca ve ayarlarını yapınca hata alıyorum after sürümü 2019 her yolu denedim çözemiyourm sadece failing gpu hatası alıyorum ve 2 saat uğraştığım editi bir şeye benzemiyor lütfen yardım edebilir misiniz Failing gpu hatası almam için hiç bir sebep yok pc özellikleri RTX 2070S R5 3600 16...
  9. C

Frisby Kasa alınır mı ?

700 1619894724 alternatif olarak ne önerebilirsnizi
  10. C

Frisby Kasa alınır mı ?

https://www.incehesap.com/frisby-fc-9320g-600w-80-dahili-psu-lu-usb-3-0-4-x-rgb-fan-midi-tower-gaming-oyuncu-kasa-fiyati-45356/?ref=akakce&v=1.44.1 Bu kasayı almayı planlıyorum ama tereddüt ediyorum. Arkadaşım psu'sunda sıkıntı çıkar dedi o yüzden tereddüt ediyorum. Yardımcı olursanız...
  11. C

Hyperx Cloud 2 ve Razer Kraken 7.1 arasında kaldım hangisi alınır

Genellikle oyun oynuyorum ve şu anki kulaklığımdan hiç memnun değilim. Hyperx Cloud 2 ve Razer Kraken 7.1 arasında kaldım hangisi daha iyi hangisinin performans açısından iyi olduğuna karar veremiyorum Yardımcı olursanız sevinirm. İyi akşamlar
Top Bottom