dagidiralper isimli üyenin son içerikleri

1. D

Yardım Masaüstü bilgisayar tarih ve saat sıfırlanması

Bilgisayarı her açtığımda tarih ve saat 2048 yılına atıyor, otomatik değişiyor yani. Google hesaplarım falan gidiyor tekrar girmek zorunda kalıyorum. Çok sinir bozucu ve yardıma ihtiyacım var. Biraz forumlarda bakındım, bios piliyle ilgili olabilir diye düşündüm ama emin olmadığım için konuyu...
  2. D

Yardım Ram frekans hızı artırma

Zorlayan oyunları oynayıp test edip değerlere bakıp duruma göre değiştirebilirim belki. Teşekkür ederim yorumunuz için.
  3. D

Yardım Ram frekans hızı artırma

Anakart GIGABYTE B450M S2H İşlemci RYZEN 5 1600 Ram XPG 2X8 3000MHZ Ekran Kartı MSI RX570 4GB OC Bugün dümdüz bodozlama ram frekansını 2667mhzden 3000e çektim fanlar daha hızlı dönüyor, abartı bir ses yok ama normale göre arttı diyebilirim. Bu işlemi yaptıktan sonra birkaç forumda araştırdım...
  4. D

Öneri Masaüstü sistemim için m2 ssd önerisi

Teşekkür ederim arkadaşlar, samsung evo 970 daha iyi gibi geldi fiyat açsındanda performansını bilemem, en kısa zamanda almaya çalışacağım.
  5. D

çok seri oldu ya ve bu fiyata daha yeni görüyorum normalde 1.700-2000tl civarında bu ürünün fiyatı 3 4 güne kadar anca alabilirim sanırım.
  6. D

Gıgabyte b450m s2h anakartım var. Şuanda sata ssd kullanıyorum, donanım arşivi v3.5 sistemiyle beraber gelen ssd 4 yıl oldu bi değişime gitmem lazım onun için önerebileceğiniz ssd varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  7. D

Aim'im i nasıl geliştirebilirim.

Botlarla alıştırma yapacan usta
  8. D

Logitech G Pro X Kulaklık ayarı

Merhaba arkadaşlar, birkaç gün önce 3 kulaklık arasında kaldığım için öneri istemiştim ve logitech g pro x almaya karar verdim. Hazır ayarları kullandım e sporcuların vs. ama bası biraz fazla geldi bana. Csgo oynarken biraz daha netlik kazanmak için hangi ayarları yapmam lazım, bu kulaklığı...
  9. D

3 hazır sistem arasında kaldım

https://www.gaming.gen.tr/urun/278726/eastergamers-tv-e10-amd-ryzen-5-5600-asus-dual-geforce-rtx-3060-ti-oc-8gb-gddr6x-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ daha iyi
  10. D

Kablosuz veya kablolu kulaklık öneri

daha önce hiç kullanmadım kablo çok sıktı artık bi bütçe ayırıp almak istiyodum hala da bakıyorum bi karar veremedim
  11. D

g pro daha çok hoşuma gitti ya daha bi sade bakalım başka öneri veren olursa fikir olur
  12. D

Logitech g pro x, Logitech g 435, Logitech g 535 aklımda olan modeller bunlar. Önerileriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim.
  13. D

Steam İçin Takas Yapımı

ben bunu aradım aradım bulamadım bea çok teşekkür ederim
  14. D

Bu sistem fiyatına değer mi?

Sistem güzelde parasıda güzel. Abdullah abimi bekle bence.
  15. D

Steam İçin Takas Yapımı

Para olan hesapta csgo banlı main hesabımda cs skini alıcam
Top Bottom