Dainty isimli üyenin son içerikleri

1. Dainty

Cooler master psu lar

Elimde 1 adet cooler master elite v3 600w bi tane elite v4 600w var birini tercih etmeliyim farklari var mi hangisi daha iyidir?
  2. Dainty

12000 TL ye kadar bütçeli laptop önerisi

youtubeda video ve dizi izlenecek genel anlamda gündelik kullanılacak hızlı bir cihaz bakıyorum ram 16 altı olmasa iyi olur hafıza olarakta 500 gb olursa iyi olur önerilerinizi bekliyorum
  3. Dainty

Amd ryzen 5 2600x den 5500 e geçtim yük altına girdiği anda 93 ü görüyor

Değiştirdim macunu yeni daha ben montajladım 1700080895 @Mehmet Yılmaz abi daraldım bi bakarmısın bu neden olur?
  4. Dainty

Amd ryzen 5 2600x den 5500 e geçtim yük altına girdiği anda 93 ü görüyor

Biraz daha kalırsa kapanıyor ürün sıfır montaj tam orijinal termal macunu bile sildim arctic mx 4 sürdüm iyice sıktım ondanda eminim neden oluyor ?
  5. Dainty

Çözüldü✓ Ekran kartı yükselticem hangisini secmeliyim

yeni nesil öneririm her şey safi kartın kas gücü olmuyor teknolojileri vs de önemli oluyor
  6. Dainty

Trendyol indirimiyle xpg summoner mi asus rog strix scope rx mi ?

asus hocam summoner bide miniyse fontları tuşları tr de üretiliyor pek iyi olmuyor oda
  7. Dainty

120,240,500 gb ssd lazım en uygun ve kaliteli önerileriniz nedir?

ayrı ayrı 120 240 ve 500 lük ssd lere bakıyorum en cüzzi fiyatlı ve kaliteli önerilerinizi bekliyorum
  8. Dainty

i3 12100F GTX 1060 sistem sattım

güzel fiyata vermişssin güzel kar olmuş senin için
  9. Dainty

windows 11 pro retail key nereden alabilirim?

o kmc ye bağlıyor ya o sıkıntı bende
  10. Dainty

anlamadım ama önereceğiniz ucuz bir yer var mı?
  11. Dainty

oem mi almam lazım anakarta kazınması için
  12. Dainty

bilen bir arkadaş varsa buraya yönlendirirmisin be abim sana zahmet acilde biraz
  13. Dainty

güvenilir ömür boyu götürecek formattan sonrada kalan olursa iyi olur o tip bi keyi nereden önerirsiniz? fiyat ne kadar ucuz olursa o kadar iyi 1697379921 @Mehmet Yılmaz abi bi bakabilirmisin
  14. Dainty

Sahibinden param güvende ikinci el alışverişlerde 100 TL kupon sağlıyor

İsliyor evet 1697053461 Bilgisayarda 100 diyer kategorilerde 50 75 vs oluyor evet
  15. Dainty

Sahibinden param güvende ikinci el alışverişlerde 100 TL kupon sağlıyor

Kaçırmayın 500 TL ve üzeri alısverislerde (bilgisayar kategorisi) baya indirim sagliyor bide pazarlık atın beles fiyatlara biseyler alabilirsiniz
Top Bottom