DARKALPHA0 isimli üyenin son içerikleri

1. D

Starbucks yıldızlı davet kodu

Merhaba dostlar, Starbucks yıldızlı davet kodu olan var mı?
  2. D

Molex dönüştürücüde kabloların yeri önemli mi?

hocam zaten ekran kartı diye belli etmişim fakat sata kablosunda güç kablosunun fark etmeyeceğini biliyorum elbet fakat bu ekran kartlarında fark ettiğini sizin desteğinizle öğrenmiş oldum teşekkür ederim göktürk bey ;)
  3. D

Büyük ihtimalle tam yanacakken çektik bi atış hakkımız daha var dsancxzjk şimdi nasıl takmamız gerekiyor renk uyumu önemli mi?
  4. D

hocam ekran kartı yandı vida sıcaklıktan ötürü kızardı ve bu 1 saniye içerisinde gerçekleşti teşekkür ederim desteğin için 😌
  5. D

Fakat hocam artı kutbuna siyah kablo gelmekte bu sorun teşkil etmez mi?
  6. D

Merhaba, Molex'ten ekran kartına dönüştürücü adaptör aldık fakat kabloların denk geldiği renkler farklılık göstermekte örnek olarak kırmızı siyaha denk geliyor bu herhangi bir sorun teşkil eder mi daha detaylı anlatım aşağıdaki görselde mevcuttur. Bu kabloların yerlerini değiştirmemiz gerekiyor mu?
  7. D

Slime rancher açılmıyor

Slime rancher adlı oyunu xbox gamepass üzerinden yükleyip açtım press space yazısını gördüm bastım ve ardından ekranımda orta kısımlarında bir slime logosu belirdi. Üstüne tıkladığım vakitte beni masaüstüne atıyor oyunu silip yükledim fakat hala olmadı nasıl açabilirim bu oyunu?
  8. D

Cyberpunk 2077 Topları dikti hatası

Merhaba arkadaşlar, C77'ye uzun bir aradan sonra tekrar gireyim dedim. Normalde dosyasına dokunmadığım oyunu bugün açmaya çalıştığım zaman topu(ları?) dikti gibi bir hata veriyor. Oyun hiç açılmadan bu hata moduna geçiyor çözümünü bilen var mı? Dosya doğrulaması yapmayı da denedim yine...
  9. D

Cyberpunk steam güncelleme sorunu

güncellemeyi düzeltebilmek adına dosya doğrulaması yaptırdım 37 bozuk dosya çıktı ama onun öncesinde oyundaydım ve oyunun dosyalarına dokunmadım 57 gb indirmem gerektiği yazıyor ama oyunun dosyalarıda 62 gb son olarak Sizden ricam oyunun güncellemesini durdurup dosyalarını taşımak istiyorum...
  10. D

Cyberpunk steam güncelleme sorunu

Merhaba, steamde cyberpunk'a gelen güncellemeyi başlattım ama steamdeki güncelleme 1.4 gb dan başlayıp hedef indirme boyutu çok yükseldi ve yükselmeye devam ediyor. Steam çökmüştür diyip normal karşıladım ama neredeyse 2 gün geçti ama hala aynı nasıl çözebilirim hiç olmadı bu oyunun...
  11. D

Yardım Lan ağı üzerinden dosya paylaşamama sorunu

Arkadaşlar merhaba, dün abim ile lan ağı üzerinden ASUS'un modemi yardımıyla GTA V oyununu paylaştık. Fakat bugün Bannerlord oyununu paylaşmaya çalıştığımızda ağ dosyasının içinde Abim'in bilgisayarı gözüküyor fakat ne içine erişebiliyorum ne de paylaştığım dosyaları(benim PC'mde dahil) ağ...
  12. D

Yardım Witcher 3 siyah ekran sorunu

merhaba witcher 3 de oynarken (başında training kısmındayım) antremanı yapıyorum kılıcı kılıfına koyar koymaz oyundan atıyor belki orası hatalıdır dedim önceki saveden farklı bir yol izlemeye çalıştım yine atıyor sistemim çok rahat yetiyor ekran kartı driver'ım da güncel i5-4460 3.20 GHz 8 GB...
  13. D

Gta 5 30 fps de tıkanma

off da mı kalmalı on da mı
  14. D

Gta 5 30 fps de tıkanma

arkadaşlar merhaba very high grafiklerde 31 fps de sabit kalıyor bunu nasıl yükseltirim(internette benim sistemimle daha çok fps alan video var) i5-4460 3.20 GHz işlemci sapphire rx570 8gb gddr5 ekran kartı 8gb ddr3 ram
  15. D

gta 5 1 fps sorunu

ha yok dostum teşekkür ederim fakat onları oynatıyor sadece gta v üzerinde bahsetmiş olduğum problem bulunmakta
Top Bottom