Darkbey isimli üyenin son içerikleri

1. D

i7 7700K sistem aniden kilitleniyor

i7 7700K 4.20GHz 4C/8T/8MB işlemci. ASUS Z270-A Prime anakart. Gigabyte 120 GB SATA SSD. 2x8 16 GB G.Skill Ripjaws 3200 MHz DDR4 DIMM. MSI GTX 1060 6 GB 192 bit ekran kartı. Zoko 600W +80 PSU. Sorunum şu şekilde: YouTube veya oyunda vs oynarken aniden ekran kilitleniyor 5-10 saniye sonra...
  2. D

İşlemci çekirdek sıcaklığı hk

merhaba arkadaşlar stok işlemci soğutma üzerinde modifikasyonlar yapıyorumda bu çekirdekler bana çok ısınıyor gibi geldi boşta iken normal birşeymi 25-35 derece çekirdek sıcaklıkları ? termal macunu yeniledim
  3. D

İşlemci Sıcaklık Rekorumu Kırdım

Merhaba arkadaşlar 2 gündür boşum bu sebeple işlemci sıcaklığını ne kadar düşürebilirim diye stok fan üzerine modifiyeler yaptım aldığım sonuç boşta iken bu şekilde sizce dahada düşebilirmi :d İşlemci: Xeon X3440 4C/8T 9MB Önbellek
  4. D

Forza horizion 4 loading ekranından sonra oyundan atması

değerli görüşünüz için teşekkür ederim sadece merak ettim neden açılmadığını daha önce gt420 ile açmıştım fakat kasıyordu dediğiniz gibi ama böyle loading ekranında atma yoktu
  5. D

belki doğrudur bilemem ama akıcı bir şekilde intro ve başlat bölümü geliyordu
  6. D

sanırsam tamamıyla okumadınız konuyu forza fix denendi yerel hesap açılıp denendi sonuç yok
  7. D

Merhaba arkadaşlar, Forza 4'e giriş yaptıktan sonra devam et butonuna basıyorum loading ekranı geliyor ve 15 20 sn sonra otomatik atıyor oyundan ne yaptım ne ettiysem bir türlü çözemedim bu hatayı ekran kartı driveri en son güncel durumda işletim sistemindendir diye şüphelendim 0 format attığım...
  8. D

Samsung 860 EVO 250 GB SSD'nin yazma ve okuma hızları düşük

Aydınlattığın için teşekkürler.
  9. D

Chipset 300MBS Desteklediğini söylüyor en azından 300 e çıkaramıyormuyum
  10. D

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum SSD'yi ilk defa test yapayım dedim değerler böyle çıktı neden bu kadar düşük? BIOS güncel ve sürücüler güncel, sorun ne olabilir? Windows AHCI olarak kurulu.
  11. D

Her Gün Ücretsiz Steam Random Key Kazanmak! (GÜNCEL)

1 günde 1 mi yapılabiliyor
  12. D

İ7 870 Xeon X3440 Arasındaki FiyatFarkına Değer Mi ?

hocam ekran kartım gt 8500 oyun oynamıyorum normalde sadece pes 13 var pcde bide metin2
  13. D

İ7 870 Xeon X3440 Arasındaki FiyatFarkına Değer Mi ?

tabii ki x3440 dostum şuanda kullanıyorum ufak bir o.c yaptım i7 870 i delip geçiyor şuanda
  14. D

SSD Sağlığı ile ilgili soru

Merhaba arkadaşlar bu gün hdd sağlık testi yapayım dedim %95 civarına felan düşmüş yaklaşık 3,5 yıldır kullanıyorum sizce normalmi %5 azalması SSD: Samsung Evo 860 250GB Sata3/6GBs
  15. D

HD 6870 vs GTX550 Ti

Merhaba arkadaşlar ekran kartı alacağızda HD 6870 vs GTX550Ti ikisi arasında kaldık sizce hangisi alınmalı
Top Bottom