DarKnight48 isimli üyenin son içerikleri

1. DarKnight48

Öneri GTX 1650S VS RX 5500XT

1650 s
  2. DarKnight48

30 TL OYUN ÖNERİSİ

ac odyssey var EPİC GAMES'TE 28 lira watch dogs 2 var EPİC GAMES'TE 20 lira
  3. DarKnight48

Epic games oyun önerisi

ac odyssey watch dogs 2 başka hatırlamıyorum şuan açık değil launcher 1590830013 kullansa da 1 kere kullanınca tekrar veriyorlar o kuponu istediği kadar kullanabilr.
  4. DarKnight48

Ekipman mi? Parça mı?

valla şuan rival 110 ve hydra r6 plus kullanıyorum pc kötü hiç bi işe yaramıyolar
  5. DarKnight48

Acilll Kendim Topladım Önerii

internet için kablo kullanmanı tavsiye ederiz
  6. DarKnight48

corsair hs70

https://www.itopya.com/corsair-hs70-71-wireless-carbon-gaming-kulaklik/ Arkadaşlar bunun girişi normal usb. Telefonumun type-c çıkışına "usb to type-c" döniştürücü takarak bunu kullanabilir miyim?(Sadece telefonda kullanmayacağım. Başka bir kulaklık önerecekseniz ps4 uyumlu ve wireless olmasına...
  7. DarKnight48

Arkadaşlar 4gb ekran kartı performansi nasıldır?

4gb'yi seç diğer parçalara ver kalan parayı. İyi bir işlemcin, psu'n falan varsa ekran kartını sonradan yükselteibilirsin.
  8. DarKnight48

[BİLGİLENDİRME] İstanbul Bilişim, BossBilişim ve Nanokatalog battı.Ve dolandırıcı!!! Since 31 Ocak

Hocam gamegaraj da çok ucuz satıyor piyasaya göre onların sonu da böyle olmasın??
  9. DarKnight48

Ps mi xbox mı

senin oyun zevkine göre değişir. PS exclusive'lerini oynayacaksan PS4 al. Ama xbox'ta game pass'de rdr2 veriyo yani. Tamamen sana kalmış
  10. DarKnight48

GameGarajdan Alişveriş Yapanlar

bende zaten 500gb hdd var. Windows'u da m2 ye kurayım dedim.
  11. DarKnight48

Aoc 24g2u Siparişim

Artık başlık koymayı öğrenin. Herkes 24g2u'nun alınıp alınmayacağını sorduğunu sanacak sen kargo soruyorsun.
  12. DarKnight48

GameGarajdan Alişveriş Yapanlar

aquarius 5an'yi alıcaksınız galiba. Biostar b450m h, anakartta m2 yuvası var görünüyor. Ben o çıkışa samsung 970 evo takabilir miyim?
  13. DarKnight48

Düşük Sistem Gereksinimli Oyun Önerir Misiniz?

Aynısını yaptım beni banladılar. Yanlış anlama seni de banlasınlar diye söylemiyorum.Birisi rtx 2060 mı rx5600 mü diye sordu gt 710 dedim banladılar beni.
  14. DarKnight48

Aquarius 5AN alınır mı?

depolama birimi olmadan alırsak montajlıyorlar mı?
  15. DarKnight48

Bursluluk Sınavı

8. sınıfa gidiyorum. 5'inci sınıf konularını bilmiyorum. Ya internete yazacaksın "5. sınıf 1. dönem konuları" diye, yada ders kitabında, defterinde fln 2. dönem başlangıç diye bir yer vardır ondan öncesine çalışacaksın
Top Bottom