dashe isimli üyenin son içerikleri

1. dashe

Amd Phenom X4 925 İşlemciye Ekran Kartı Tavsiyesi

Sistemime Ekran Kartı Yükseltmesi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. Sistem Özellikleri İşlemci:Amd Phenom II X4 925 2.80 ghz 4 core 4 thread Anakart:M4N68T-M V2 DDR3 AM3 Ram:2x2gb 4gb (4gb ram takviyesi yapılacak) Ekran Kartı:Amd Ati HD 4300/4500 series 512mb PSU:400w Bütçe...
  2. dashe

Twitch yayinı icin en onemli sey nedir

yeni bir oyun çıkar veya oyuna çok güzel bir güncelleme gelir hemen onun yayınını aç güzel bi başlık ile illahaki ordan izleyici gelir ve senin sohbetini beğenirler ve takip ederler
  3. dashe

CS:GO Rank atlayamama sorunu?

sürekli aynı haritayı oynarsan rank atlama ihtimalin artıyor diye biliyorum
  4. dashe

MSI MPG X570 Anakart üzerindeki Hdmi çıkışı ne işe yarıyor?

anakarttan görüntü alabilirsin
  5. dashe

Babamı Yeni PC Almasına Nasıl İkna Ederim?

artık online eğitimler başlıyor telefondan da oluyor ama sen yinede olmaz de aldır sınıfta kalırım baba de
  6. dashe

Rx 580le uyumlu anakartlar

ryzen 5 1600 12nm AF gigabyt b450m s2h ramı yapabiliyorsan 2x8 16gb 3000 mhz corsair venegance toshiba 240 gb ssd kasayı keniden seç psu 550w 80+
  7. dashe

Ücretsiz maske

Arkadaşlar aşşağıdaki linkten ücrestiz olarak maske sipariş verebilirsin bir siparişte 5 maske geliyor https://maske.epttavm.com/
  8. dashe

2080ti önündeki rtx ne anlam ifade ediyo

Rtx: Ray Tracing (Işın İzleme veya Işın Takibi) anlamına gelir. daha gerçekçi bir görüntü elde ederiz
  9. dashe

500-700tl ye anakart ?

kardeşim işlemcin nedir kafama göre nasıl anakart öneriyim şu konuları düzgün açın lütfen
  10. dashe

Rx 580le uyumlu anakartlar

işlemcin nedir ekran kartına göre anakart öneremem
  11. dashe

5000 TL Bütçeye Pc toplama

yakında pc hocası 4000-5000 TL civarı sistem çıkarıcak incehesap da onu beklemenizi tafsiye ederim
  12. dashe

B450m a promax mi b450m s2h mı daha iyi

msi düşük bütçeli anakartları soğutma açsınıdan çok kötü vrm sayısı 4 s2h da ise vrm sayısı 4+2 s2h almanızı öneririm ram frekansı da gayet iyi 3200 mhz
  13. dashe

İlk defa pc toplıycam,anlamıyorum,yardım edin

Sistem gayet iyi fiyatı ne kadar yalnız msi ventus xs modeline yabancı forumlarda sövüyorlar kart çok ısınıyor diye ve coil whine sorunu var o kartta
  14. dashe

Kasa büyüklüğü önemli mi ?

tabii ki önemli kullanacağınız veya kullandığınız anakartı desteklemeli kasa
  15. dashe

Gamebooster, gamepower, jamesdonkey, rampage markalarda ki monitörlerdeli panel nedir?

Samsung'un va panelini bu markalar neden kullanıyor bu panel nedir ? bu paneli samsung hangi modellerinde kullanıyor ?
Top Bottom