DavutBTMK isimli üyenin son içerikleri

1. D

anakart led bağlamakiçin yardım

Onlar sata girişi değil mi
  2. D

Çözüldü✓ TANK-4060 550 W yeterli mi?

Hocam yeterli de, benim tavsiyem 650w alın
  3. D

Yardım Yeni sistemim açılmıyor

Teşekkürler
  4. D

Hocam hepinize tek tek teşekkür ederim açıldı ön panel kablolarını yanlış takmışım yinede teşekkürler 1626276342 Yeni fark ettim
  5. D

Hayır ondan kaynaklı olabilir mi?
  6. D

Hiçbir fan dönmüyor 1626275393 İşlemci ekran kartı kasa bunların hiçbiri dönmüyor
  7. D

Evet psudan çıkan cpu kablosundan bahsediyorsunuz değil mi oda takılı
  8. D

Tüm kablolar takılı ama bugün aldığım psu 24 pinli anakart kablosu 23 pin olarak görüyorum burda bi sıkıntı olabilir mi?
  9. D

Ekran kartı var yazmısım hocam monitöre de bağlı
  10. D

Fanlar falan hiç dönmüyor sadece mouse klavye ram rgbsi yanıyor 1626274787 Kasanın üstündeki ışıkta yanmıyor tüm kablolar takılı aynı şekil
  11. D

Yeni sistem topladım pc açılmıyor sorun nerde sizce ? Kablolar hepsi de takılı ram klavye ve mouse rgb yanıyor ama görüntü yok. AMD ryzen 5 1600af B450m s2h Corsair rgb ram 3200mhz Coler master elite v2 650w Ekran kartı gt 1030.( Geçen yıldan kalma) Kasa da aynı şekilde.
  12. D

Yeni sistem topladım pc açılmıyor

Yeni sistem topladım ekran kartı ve kasa elimde vardı ama görüntü alamıyorum sorun nerde sizce Amd ryzen 5 1600 B450m s2h Gt 1030 Corsair rgb ram 3200mhz Kablolar takılı fanlar falan dönmüyor klavye ve ram rgbsi yanıyor sadece 1626273582 @crazyreign hocam ??
  13. D

Xiaomi telefon ısınma sorunu

Telefonum note 8 Pro şuan kullanalı 5 dk oldu sıcaklık değeri 39-43 arası her zaman ki gibi normal sizinkide normaldir.
  14. D

minecraft %100 cpu sorunu

Macun yenilenmediyse macundan kaynaklıdır büyük ihtimal. Normalde kaçta çalışıyordu?
  15. D

299 TL ye bu harddisk alınır mı?

500gb olanı var bende, sessiz çalışıyor yıllardır bi sıkıntı göremedim
Top Bottom