DDRQ isimli üyenin son içerikleri

1. DDRQ

ucuz valorant e pin?

en fazla 1 2 TL ucuza vardır daha düşükse dolandırıcıdır. en iyisi hiç bulaşmamak resmi yerlerden al 2 TL için değmez
  2. DDRQ

Eski Sisteme Nasıl Bir Yükseltme Yapabilirim?

anakart destekliyorsa e7000 serisi bi işlemci daha iyi olabilir buna destek olarak max. gtx650 ekran kartı bulabilirsen kullanabilirsin ancak anakartın rami en az 4gb desteklemesi gerek ki işini görsün max 1gb veya 2gb ise uğraşmaya değmez derim
  3. DDRQ

240 hz neden abartı ?

cs PUBG valorant gibi oyunların popüler olduğu yerde tabi abartı derler sadece rekabetçi oyun oynamak için sistem kurulan bir ülke olduk. şu videodan efektlerin ilerleyişindeki pürüzsüzlüğe dikkat edebilirsin. sorsan eskiden 120hz gereksizdi insan gözü 29dan fazla görmüyordu şimdi 144 popüler...
  4. DDRQ

Unutulan icloud nasıl kırılır

bazı özel programlar var onlarla olabiliyor ama çok yüksek fiyatlı dolar bazında aylık abonelikleri var mesela aylık 50 dolar gibi düşün o şekil yapılabilir. tabi bilen biri o fiyatın daha azına zaten halleder
  5. DDRQ

Bir Oyunun işlemciyemi yoksa Ekran Kartınamı ağırlık verdiği nasıl anlaşılır?

işlemciye göre değişir işte o o yüzden anlık durumu gözlemek en iyi seçenek. mesela ayarları ultradan mediuma çekince sorun yokken higha alınca cpu veya gpu zorlanabilir pek öngörülebilir şeyler değil en kesin sonuç kontrol etmek
  6. DDRQ

şimdi pubgdeki vurulma onayları falan hepsi ağ üzerinden işlemcine bildirilir işlemcin gpuya "çiz" emri verir o kısmı o işler ama bu kısımda gpunun çizme gücü yüksek değilse yük gpuya binecektir. aynı durum 1den fazla emri işlemeye yetecek kadar çekirdek barındırmayan işlemci içinde geçerli...
  7. DDRQ

şimdi şöyle bir durum var şuanki işlemcilerle düşünürsen evet şimdinin entegre grafikleri o dönemin ekran kartlarını geçebilir ama o dönemdeki oyun geliştiriciler hem işlemci hemde gpu yu baz alarak oyun üretiyorlardı
  8. DDRQ

o olay oyunun geliştiricisinin yaptığı veya yapmak istediği şeye göre değişir. mesela kaplamaların kalitesiyle oynayınca ekran kartının hafızasından yer, parçacık efektlerine abanılırsa cpudan yer, 3d modellemeye abanılırsa gpu kullanımından yer gibi gibi şeyler. geliştiricinin neyi optimize...
  9. DDRQ

Yardım Yatırım Tavsiyesi Verin

evet ceza kapsamına alınan şeyler ama şöyle bi tavsiye verebilirim. kaybetmekten gocunmayacağın kadarla yatırım yap ne olacağı belli olmuyor o işlerin
  10. DDRQ

Öneri 120 TL altı alınabilecek en iyi mouse

fiyatını bilmiyorum ama rm84 ile redragon m712 arasında kalmıştım ben rm84 aldım ama buna da bakabilirsin
  11. DDRQ

msi afterburner ile anlayabilirsin youtubeda nasıl kullanılır diye birsürü video vardır oyunlarda olması gereken ekran kartı %99 iken işlemcinin rahat etmesi yükselip alçalması istenir eğer cpu %99 ve ekran kartı daha az ise darboğaz yapıyordur herhangi biri %100 olursa droplanmalar olacaktır zaten
  12. DDRQ

Anakartımın satası kaç

sata 3 - 6Gb/s
  13. DDRQ

ram taktıkdan sonra ne yapmam lazım

eğer ramden emin değilsen xmp ile uğraşma bir sorun olup olmadığından emin olmak için de ramtest ile kontrol edebilirsin youtubeda nasıl kullanılacağını bulursun
  14. DDRQ

Epic oyunlar gizemli oyun

timer da yalan oldu ben beceremedim
Top Bottom