dehakopuz isimli üyenin son içerikleri

1. dehakopuz

Oyun oynarken görüntü ve ses gidiyor kasa çalışıyor

Merhabalar ben bilgisayarımda Rust oynarken 10-15 dk sonra ekte verdiğim görüntü geliyor sesler drrr yapıyor ve klavye mouse görüntü gidiyor kasa çalışmaya devam ediyor ben reset atana kadar ama sadece Rust ta oluyor PUBG de olmuyor mesela ram mhz ini düşürdüm olmadı arttırdım olmadı daha...
  2. dehakopuz

Modem kablosuzu bozuk router alsam olur mu

modemler çok pahalı benim modemim de baya iyi onun için daha sonra asus alacam şimdilik idare etsin diye
  3. dehakopuz

Modem kablosuzu bozuk router alsam olur mu

merhabalar benim bir modemim var fakat kablosuz u çalışmıyor pc ye bağlıyabiliyorum kablolu fakat telefona kablosuzu olmadığı için bağlayamıyorum router alsam kablolu bağlasam öyle olurmu yani onu modemin kablosuzu olarak kullanabilir miyim?
  4. dehakopuz

PC KAPANIYOR RAM SORUNU

bilgisayarım oyun oynarken bir anda kapanıyor kasanın ışıkları yanıyor fakat klavye ve mouse gidiyor kitleniyor resete atmam gerekiyor mecburen bağzı yerlerde ramdan kaynaklandığını gördüm fakat ramim xmp modda değil desteklemiyor zaten galiba(corsair vengeance lpx 8gb 3000mhz) işlemcim (ryzen 5...
  5. dehakopuz

OBP DEĞERLERİ etkileri

ben 9.sınıfım yıl sonu notum 80 ben bunu seneye 90 yapsam 80 ile 90 arasında çok fark eder mi? obp ye
  6. dehakopuz

VALORANT YENİ SKİN ÖNCEDEN GÖRME

beyler şu yayıncılar yeni sezonu önceden oynuyo ya özel modda skinleri deniyolar ona biz girebilir miyiz girebilirsek nasıl yoksa yayıncılara özel mi veriyolar
  7. dehakopuz

WİRELESS KULAKLIK TAVSİYE

600 TL ve altı wireless kulaklık arıyorum ışığı önemli değil mikrofonu ve sesi idare eder olsun yeter yardımcı olursanız sevinirim.
  8. dehakopuz

valorant hesaba girme

merhaba benim normal hesabım var ona girebiliyorum birde smurf hesabım var ama girerken Giriş bilgilerin sistemimizdeki hesapla uyuşmuyor. diyor şifre ve kullanıcı adı da doğru
  9. dehakopuz

Yardım CREW 2 STEAM VE EPİC ONLİNE ?

BEN STEAMDEN CREW 2 ALDIM ARKADAŞLARIM EPİCDEN ALSALAR ONLİNE OYNAYABİLİR MİYİZ.
  10. dehakopuz

Yardım pc açılmıyor client mac addr hatası

Olmuyor
  11. dehakopuz

Pxe rom yok hiçbir yerde seçtim hdd yi fakat tekrar hdd ismi, çıkıyor
  12. dehakopuz

Biosla oynamadım asus m51v
  13. dehakopuz

Olmuyor bu sefer exiting pxe rom diyor sürekli açılıp kapanıyor