DejavuKing isimli üyenin son içerikleri

1. D

❌İndirim Bitti! Wowstick 1F+ LED Işık ve Manyetik Mat Elektrikli Tornavida - 775TL

Bu ürün 56 parca degil mi? Turkiyedekilerde 69 parça yazıyor. O yüzden fiyati uygun olabilir mi?
  2. D

Tıraş makinesi önerisi?

Direkt ürün önerebilir misiniz
  3. D

Tıraş makinesi önerisi?

Güzel ürün ama başlıkları sınırlı. Bende şu tip bir ürün var. Yarım milim hassasiyetli. Böyle bir makine var mıdır? https://www.hepsiburada.com/philips-3000-serisi-bt320614-sakal-kesme-makinesi-p-HBV00000CI8YT?url_src=and-product-detail
  4. D

Tıraş makinesi önerisi?

Merhaba arkadaşlar saç sakal vücut tıraş makinesi arıyorum. Kademe başlıklı olması önemli, genelde kirli sakal kesiyorum. Başlıksız da 0'a yakın kesse iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum
  5. D

Türknet 400₺ oldu tamam mı devam mı

Böyle saçma fiyat politikası olmaz. 16 mbps de aynı fiyat. 1000 mbps de. Sürekli zam yapmadan önce bunu çözmeleri lazım.
  6. D

🔥🔥 NAYS 1. YILA ÖZEL HEDİYE PARA KAMPANYASI 24 SAATLİK (BİTTİ) 🔥🔥

Market kampanyasıyla birleşiyor mu acaba bu kampanya? Migros sanal marketten alışveriş yapsak
  7. D

🔥🔥 NAYS 1. YILA ÖZEL HEDİYE PARA KAMPANYASI 24 SAATLİK (BİTTİ) 🔥🔥

Bu nasıl hesap anlamadim. Hepsiburadaya %10 iade veriyor.
  8. D

bu siteden windows 10 key almak güvenilir mi?

https://softexen.com/urun/windows-10-pro-retail-dijital-lisans-anahtari/?gclid=Cj0KCQjw9rSoBhCiARIsAFOipllhzyQ5O4fg6_C2xr2QWjKCQZYqLy0VpE9GNIJrMAQIAGMOd-CCmEwaApMFEALw_wcB Burdan alabilirsiniz. Sorunsuz etkinleşiyor. Daha önce tecrübe ettim
  9. D

🔥İndirim Sensodyne Tam Koruma + Beyazlatıcı Diş Macunu 4 x 50 ML 99TL

Nasil kullandiniz hocam kuponu?
  10. D

🔥İndirim Sensodyne Tam Koruma + Beyazlatıcı Diş Macunu 4 x 50 ML 99TL

Nasıl kullandınız acaba kuponu?
  11. D

₺138 - KZ EDX Pro (Yeni Hesap Kuponuyla)**

Ayni böyle benim de
  12. D

17 gündür böyle benim de. İlerlemedi. Bir sıkıntı mı var acaba?
  13. D

Benim de kaldi böyle. 15 gün oldu
Top Bottom