deLorean isimli üyenin son içerikleri

1. D

HP Victus 16 29.899 TL iyi mi

eyvallah sağ olasın, ilk kez freedos bilgisayar alıyorum çok uğraştırıyor mu hocam kurulum?
  2. D

HP Victus 16 29.899 TL iyi mi

Merhaba, aldığım bilgisayar: https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-s0053nt-ryzen-7-7840hs-16gb-1tb-ssd-6gb-rtx-4050-144hz-161fdos-laptop-892q1ea-p-HBCV00004JN1H2?magaza=FUGATEK&url_src=and-product-detail dün 29.899 liraya aldım hemen, bugün neredeyse 6k fiyat artışı olmuş yorumunuz nedir?
  3. D

Freedos Bilgisayar Windows Aktifleştirme

Arkadaşlar merhaba, ilk kez freedos bir bilgisayar alıyorum. Sorum olacak 2 tane. 1- Windows kurulum yaparken bir anahtar soruyor bu anahtarı internette ucuza bulabilir miyim, onları kullanırsam herhangi bir sıkıntı çıkar mı? 2- Bu anahtarlardan hangisini almam mantıklı, atıyorum 11 yerine daha...
  4. D

hp victus 16 s0051nt ekran kartı kaç watt

arkadaşlar merhaba nereye baktıysam bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim laptopun linki bu ekran kartı kaç watt bulabilir misiniz? https://ty.gl/l1jcnllkpm
  5. D

Monster Tulpar vs Casper Excalibur

ne konuda daha iyi sence, metal kasa yazıyor fakat kullanan birkaç kişi kasanın içe göçebildiğinden bahsetmiş 1693081736 bakımı monster servisinden mi yaptın 1693081821 ölü piksel konusu baya yaygınmış o yüzden artık ücretsiz değiştiriyorlarmış da can sıkıcı yine de
  6. D

ölü piksel, sıcaklık değerleri vb konularında nasıl peki sıkıntı var mı 1693081552 monsterları biraz inceledim ve maalesef fiyattan kısmak için fiyata göre biraz dandik bir anakart kullanıyorlar bunun sonucu olarak zaten çoğu monster ddr4 ramlar ile geliyor ddr5 ramlarla ne kadar performans...
  7. D

arkadaşlar bildiğiniz gibi öğrencilere vergi indirimi söz konusu ve maalesef sadece trde en azından montajı yapılan ürünlerde geçerli olacak gibi. yeni üniversiteye geçecek biri olarak kullanıcı deneyimlerinizi merak ediyorum casper mı yoksa monster mı? olabildiğince tulpar ve excalibur uzerine...
  8. D

HP Victus 16 RTX 4060 sistem 37500 alınır mı?

abim daha önce laptop almadım kusura bakma cahilce gelebilir de, ramı aldıktan sonra nerde taktırabilirim ve dışardan işlem olduğu için garanti kapsamı dışına çıkar mı acaba
  9. D

HP Victus 16 RTX 4060 sistem 37500 alınır mı?

Arkadaşlar merhaba linkteki laptopu inceleyebilir misiniz alınır mı, daha iyi önerilere açığım. Bu sene üniversiteye geçeceğim mühendislik işleri için kullanacağım...
  10. D

Öğrenci̇lere Vergi̇ İndi̇ri̇mi̇ Gelir Mi?

Arkadaşlar yeni üniversiteye geçiyorum da bilgisayarımı yenilemem lazım. Vergi indirimi olmasını bekliyorum almak için fakat fiyatlar da artıyor bir yandan, sizce okullar açılana kadar gelir mi vergi indirimi beklemeli miyim yoksa direkt al gitsin mi dersiniz? Ve vergi indirimi sonrası ortalama...
  11. D

Üniversite için laptop

Arkadaşlar merhaba, bilgisayar mühendisliği tercih edeceğim büyük ihtimalle bu sene, laptop daha iyi olur galiba üniversite için. Kendim de göz gezdireceğim de siz ne önerirsiniz fiyat aralığım 20k civarı. 3d tasarımla da ilgilenmek istiyorum ekran kartı ve rami onu da düşünüp söyleyebilir misiniz
Top Bottom