demoskratos isimli üyenin son içerikleri

1. demoskratos

16GB'dan 32 ye Yükseltme

peki o zaman iyiki direk aynı mhz almışım hepsini teşekkür ettim hepinize tekrardan
  2. demoskratos

16GB'dan 32 ye Yükseltme

peki aynı marka ama mhzleri farklı taksak mesela 2 tane 3000mhz 2 tanede 3200mhz taksak nolur
  3. demoskratos

16GB'dan 32 ye Yükseltme

bro aynı ram marka alıcam zaten farklı almıcam mhzleri falan herşeyi aynı
  4. demoskratos

16GB'dan 32 ye Yükseltme

bro quad desteklemesede zaten her türlü daha iyi performans vericek önemli olanda o benim için
  5. demoskratos

16GB'dan 32 ye Yükseltme

sadece 1 oyun için değil oyunu biliyorum zaten oynadıgım bi oyun piyasada bu gidişle ram de kalmıcak geleceğe yatırım amaçlıda alıyorum ilerde oyunlar 16gb üstü ram gerektiricek zaten
  6. demoskratos

16GB'dan 32 ye Yükseltme

b450m pro vdh plus anakart destekliyor sanırım bende onda 8+8+8+8 yapma niyetindeyim
  7. demoskratos

16GB'dan 32 ye Yükseltme

16 nın yetmediği oyun var malesef Star Citizen :) ben en iyisi aynı alıyım nolur nolmaz teşekkürler
  8. demoskratos

16GB'dan 32 ye Yükseltme

Benim hali hazirda 8+8 G Skill Gskıll 8gb Ripjawsv Kırmızı Ddr4 3000 Mhz Cl16 Ram F4-3000c16s-8gvrb 30535 ram'im var 32 ye yükseltince mhz leri dahil aynımı alıyım farklı alırsam sorun olur mu yada direk tek 16gb alsam 16gb+8+8 kullansam nasıl olur bilgilendirirseniz seviniirm
  9. demoskratos

10000TL Sistem önerisi

direk 3060 ekran kartı al o fiyata seneyede kasayı toplarsın :D
  10. demoskratos

Bi işlemciyi maksimum frekansta çalıştırmak sağlıklımıdır (RYZEN 5 3600)

ryzen 5 3600 kullanıyorum ilk aldıgımda çok ısınıordu bi video izledim voltaji dusurdum ve 4.2ghz sabitledim ısınma sorunu ortadan kalktı ama içimde gıpta kaldı 4.2 de kalması sürekli. 1622906134 bilen biri yardımcı olursa sevnirim
  11. demoskratos

İşlemcinin sürekli maksimum hız'da çalışması sağlıklımı

İşlemcinin sürekli maksimum hız'da çalışması sağlıklımı 1622834609 4.2ghz 3600 işlemcim var ısınma problemi olmuor sürekli 4.2ghz ayarladım iyi performans versin die bi sıkıntı olurmu
  12. demoskratos

İşlemci Voltaj sabit olmaması problemmi

İşlemci Voltaj sabit olmaması problemmi
  13. demoskratos

Epic Games faturamı göndermedi.

biraz geç geliyor az bekle
  14. demoskratos

AMD Stok fan vidaları aşşağı inmiyor

fotograf çekecek durumda deilim hocamda o kasanın arka plaka açtım ordan braket dustu dediginiz gibi onu oturttudrum fanı taktım sonra 2 vidasi oturdu busefer 2 vidası oturmadı şuan öle kullanıyorum
Top Bottom