DenizAktaş isimli üyenin son içerikleri

1. DenizAktaş

Oyun içinTürkçe Yama lazım

https://www.u-crew.net/index.php?topic=263.0 Bunu bir dene istersen
  2. DenizAktaş

Monster T7 V21.7 mağduriyeti

Geçmiş olsun. Ben olsam şöyle bir yol izlerdim. Bütün belgeler ve kayıtlar ile birlikte Tüketici hakem heyetine başvurup ürünün güncel fiyatından iadesini talep ederdim. Veya tamamen yenisiyle değiştirilmesini de talep edebilirsin.
  3. DenizAktaş

En iyi Monitör Markası Tecrübelerinizce nelerdir?

Pencere kenarı + Antalya güneşi. 250nit asla yetmez kör olursun.
  4. DenizAktaş

En iyi Monitör Markası Tecrübelerinizce nelerdir?

Benim monitör 600nit bence tam ideal bana gündüz anca yetiyor. Bu arada konu sahibi bence curved monitör tercih et. Mükemmel bir deneyim bende 1000R kavisli bir monitör var başka monitörleri kullanınca bi tökezliyorum.
  5. DenizAktaş

Japonya'dan Ne Alınır?

Teknoloji ürünleri dışında Japon abur cuburları ve bir şişe Sake alabilirsin bence.
  6. DenizAktaş

Sar değeri sorunu .iyice kafam karıştı

Poco F5 16GB RAM / 1 TB depolama alanı olan modeli alabilirsin çok güzel telefon. Malum yerlerde 470 Dolardan satılıyor.
  7. DenizAktaş

Jet Lisans Güvenilir mi ?

Bende uzun zamandır sorunsuz çalışıyor.
  8. DenizAktaş

Jet Lisans Güvenilir mi ?

Siteyi daha önce kullanmıştım bir sorun çıkmadı. İstersen satın almak yerine PowerShell ile 5 saniyede kalıcı lisans alabiliyorsun. Tercih senin. https://massgrave.dev/index.html#Method_1_-_PowerShell
  9. DenizAktaş

600.000 TL SUV önerisi

KM 350bine kadar sorun değil.
  10. DenizAktaş

600.000 TL SUV önerisi

Merhaba, babam için 2. el bir SUV arıyorum. Bütçem 600.000 TL En fazla 1.6 Motor olacak. Manuel ve Otomatik olabilir. Otomatik olsa tabii ki daha iyi. Aile arabası olarak kullanılacak. Arada bir yüksek rakımdaki dik yokuşları olan köye gidilecek. Değişen mümkünse çok olmasın. 2010 Model üstü...
  11. DenizAktaş

ispanyadan ne getirebilirim

S24 Ultra getir IMEI atarsın :3
  12. DenizAktaş

17K ALTINA TELEFON ÖNERİSİ

Yani uzun zamandır bu yöntem ile telefon alan çok kişi var herhangi bir sorun çıkmıyor. Yine de kendin araştır karar ver ama maalesef telefonlar çok pahalı...
  13. DenizAktaş

IMEI atılmış halde geliyor hattı takıp kullanıyorsun normal telefon gibi.
  14. DenizAktaş

Garanti, fatura takıntın yoksa yurtdışından telefon getiren satıcılardan alabilirsin. Tavsiyem Xiaomi Mi 13 Mükemmel bir telefon ve 560 Dolar. (Mesajı atma saati ile 17.000 Lira)
  15. DenizAktaş

AMD AFMF Hakkında Sorular

Ben biraz önce 6900 XT ekran kartımla denedim 150 FPS aldığım oyundan 295 FPS alıyorum. Ama nedense FPS sadece AMD arayüzünde gözüküyor oyun içinden baktığımda eskisiyle aynı gözüküyor.
Top Bottom