denizdevv isimli üyenin son içerikleri

1. D

YKS Geç kayıdı kaçırdım ne yapabilirim?

hocam senden gördüm yoksa kayıt yapamayacaktım :D sağolasın
  2. D

TeamViewer alternatifi nedir?

Arkadaşlar selamlar, uzaktaki bilgisayarımı zaman limiti vs olmadan kontrol edebileceğim bir program arıyorum TeamViewer 10dk bile kullandırtmıyor. ücretsiz bildiğiniz program varsa söylerseniz çok sevinirim.
  3. D

YKS Geç kayıdı kaçırdım ne yapabilirim?

Geçen hafta YKS Geç kayıt başvuruları başlamış fakat 7 marttan 9 marta kadar sürmüş ben daha uzun sürüyor sanıyordum bugün öğrendim. Param yok diye başvuramamıştım ilk açıldığında, tekrar kayıtlar açılır mı, yapabileceğim bir şey var mı bilgisi olan söyleyebilirse çok memnun olurum
  4. D

Hangi platforma para yükleyip hesabıma çekebilirim?

Para benim paycell hesabımda bro o yüzden bir aracı platforma yükleyip ordan çekmek istiyorum banka hesabıma, oyun itemleri satan platformlar falan var ama yüklediğin parayı çektirtmiyorlar satış yapman gerekiyor mesela öyle bir blokaj olmayan platform varsa işime yarar
  5. D

Hangi platforma para yükleyip hesabıma çekebilirim?

Arkadaşlar selam, paycell uygulaması hazır limit veriyor bana her ay onu normalde kendi banka hesabıma atıyordum. Tekrar para lazım olunca atmak için 2000tl limit çektim paycell kartına fakat iban'a para yollamayı kaldırmışlar. O parayı yükleyip banka hesabıma çekebileceğim bir platform var mı?
  6. D

Bu laptopta işlemci ve ram yükseltebilir miyim?

Selamlar herkese, bu laptopu satın aldım; https://www.epey.com/laptop/acer-aspire-3-a315-34-c6kk.html ramini ve işlemcisini yükselterek kullanmayı düşünüyorum, 16 ram takıp ortalama beni idare edicek bir de işlemci takmayı düşünüyorum.(laptopu iş bilgisayarı olarak kullanıyorum) ramini ve...
  7. D

ikinci el iphone alicam, garantisini kullanabiliyor muyum?

imei nasıl sorgulayabilirim?
  8. D

ikinci el iphone alicam, garantisini kullanabiliyor muyum?

merhaba, ikinci el iphone 11 alıcam cumartesi günü, bu sene mart ayında alınmış telefon ama adamın elinde faturası vs yok, seri numarası falan kutunun arkasında tabi elimde fatura yok diye garantisini kullanamama durumu olur mu yoksa kullanabilir miyim garantiyi?
  9. D

açık öğretime geçersem üniversite sınavıma diploma notum eklenecek mi?

merhabalar, 11. sınıfım açığa geçecegim sorum şu, açığa geçtiğimde açıkta bir ortalama mı yapacagım ve bu ortalama normal okul ortalamam gibi yazılıp benim üniversite sınavıma puanı ekleyecek mi? yoksa açığa geçtiğim için üniversite sınavına eklenen diploma puanı iptal mi oluyor 1632932154 çok...
  10. D

2 iphone arasinda fotoğrafları verileri nasil değiştirebilirim

merhaba, bende iphone 7 var babamda iphone 7 plus var telefonları değiştirmek istiyoruz, rehberdeki numaralari fotoğraflardaki fotoğrafları nası birbirimizin telefonlarına geçirebiliriz en basit yoldan, bilgisayar yok elimizde itunes kullanamıyoruz.
  11. D

supplementler comda vip üyeligi olan var mi? varsa kullanabilir miyim indirimini

arkadaslar supplement alacagim da supplementler comda vip üyeligi varsa yüzde 10 indirimini siparis vermek icin kullanabilir miyim özelden yazabilirsiniz yardımcı olmak istiyorsanız dönerim en kısa sürede teşekkürler
  12. D

YURTDIŞINDAN ALINAN ÜRÜNÜN GARANTİSİNİ TÜRKİYEDE KULLANABİLİR MİYİM

merhaba, dubaiden harici bir harddisk getirttirdim WD marka, bozulursa vs türkyiede garantiye götürebilir miyim? yoksa sadece dubai için mi geçerli garantisi
  13. D

300 LİRAYA WEBCAM ÖNERİSİ

arkadaşlar selam 300 400 lira aralığında webcam önerisi yapabilir misiniz, bilgisayardan arkadaşlarımla falan konuşacağım çok iyi bir şey olmasına gerek yok bu fiyat bandında en iyi ne alabilirim? aklımda logitech g310 var.
  14. D

işlemci 55 65 derece arası normal mi?

yükte 55 65 derece arası
  15. D

işlemci 55 65 derece arası normal mi?

arkadaşlar işlemci 55 derece bazen kullanımda 65i görüyor normal mi fazla mı? ryzen 5 3500x
Top Bottom