dervisgunaydin isimli üyenin son içerikleri

1. D

DGS 2023 İÇİN ÖNERİ?

Sivil hava ulaştırma bitirdim. İşletme açık öğretim bölümlerinden herhangi birtanesine gireceğim. Tercihim İstanbul Üniversitesi'nden yana. Puan 200-250 yetiyor diye biliyorum. 1677439312 Teşekkür ederim
  2. D

DGS 2023 İÇİN ÖNERİ?

DGS İÇİN ÖNEREBİLECEĞİNİZ YOUTUBE SİTESİ MEVCUT MUDUR? MALUMUNUZ AZ ZAMAN KALDI. BAŞTAN BAŞLAYACAĞIM
  3. D

Turknet Gigafiber'e Geçilir mi?

Şuanlık iyimiş. Geçebiliyorsan gigafiber e geçme yolları ara erkenden. Cayma vs bir araştır bunları. Bu arada kablo için CAT6 ve üstü öneriliyor.
  4. D

Kablo için ayrı bir konu açman daha mantıklı olur. Benim gözüme sonradan ilişti o.
  5. D

Şu an ki hızın ne ve ne kadar ödüyorsun. Taahhüt bitmesine ne kadar var? Cayma nasıl olmaz istediğin gibi cayma yapma hakkın var benim bildiğim.
  6. D

Daha ne duruyorsun
  7. D

i5 12400f - RTX 3070 Tİ 1080P de nasıldır?

12400F+3070 kullanıyorum. Darboğaz yok ama onun hakkı 2K dır. Milletin neden öyle söylediğini kullanmaya başlayınca anladım. Tavsiyem 2K monitör kullanman. 1675290374 https://www.gaming.gen.tr/urun/117807/asus-tuf-gaming-vg27aq1a-27-170hz-1ms-ips-g-sync-qhd-monitor/ BU MONİTÖRÜ kullanıyorum...
  8. D

13700f sistem nasıl olmuş?

Mis gibi olmuş. Kasayı Cooler Master Td500 önerirdim, bu da güzel. Güle güle kullan
  9. D

2k Monitör Tavsiyesi

ASUS TUF GAMING VG27AQ1A 27" 170Hz 1Ms IPS G-Sync QHD Bunu 2 ay önce 6bin bandında almıştım. Güzel monitör çok beğendim ben. Bulabilirsen harika olur. ( OC modunda 170HZ oluyor. Normali 144Hz )
  10. D

Çözüldü✓ 12400F için stok fan yeterli midir?

Cooler Master Hyper 212 LED Turbo ARGB 120mm Hava Soğutucu Rtx 3070 ile kullanıyorum. Max 50-54 görmüşümdür. Kullanabilirsin bunu. 1674814835 Benim işlemcim de 12400F
  11. D

Türknet Kaç Başvuru Sonrası Gigafiber Altyapısını Getirir?

Yok maalesef. VDSL var max. 1674309017 Yoğun talep karşısında neden olmasın diyorum. Genç nüfus çok, internet hızının yüksek olmasını isteyecektir elbet. Bazı sokaklar var ki ADSL ( Benim gibi) kullanıyor sadece.
  12. D

Türknet Kaç Başvuru Sonrası Gigafiber Altyapısını Getirir?

Yeterli imza & talep toplansa kaç başvuru sonrası altyapı için çalışmaya başlarlar? Ve bu süreç nasıl işliyor. Mesela ilk ilçede var mı diye bakıyorlar yoksa o ilçeye ait mahallede talebimiz çok diye sadece o mahalleye özel mi getiriyorlar Gigafiber i
  13. D

HDD halen alınır mı? Alınırsa hangi markayı önerirsiniz 2 TB için?

Acil ihtiyaç değil aradan çıkarmak istedim. Ama onun yerin eski480 gb lik sata ssd mi buldum, onu taktım. Şimdi 2+1 hoparlör bakıyorum uyguna:))
  14. D

🔥İndirim Şok Market Hafta Sonu İndirimleri...

Kusura bakma ama hiçbiri indirim değil
Top Bottom