DevrimM isimli üyenin son içerikleri

1. DevrimM

Windows 10 kurulumda surekli mavi ekran

Bilgisayarimi formatladim fakat simdide surekli kurulum ekrani bitmeden mavi ekran yiyorum(pin belirleme mail girisi gibi kisimlsr) Sorunun donanimsal olup olmadigini anlamak icin kali kurdum kali gayet guzel calisiyor fakat windows 10 kuramiyorum 11ide denedim yardimci olursaniz sevinirm...
  2. DevrimM

Cs sitelerinden papara kartıma nakit çeksem ceza yermiyim

peki keydrop üzerinden sticker değilde skin satsam herhangi bir sorun oluşurmu
  3. DevrimM

Cs sitelerinden papara kartıma nakit çeksem ceza yermiyim

Elimdeki stickeri nakit olarak papara hesabıma çekmek istiyorum ceza alırmıyım ve stickeri satabileceğim güvenli bir site öneriniz varmı
  4. DevrimM

Gamepad İle Xbox Gamepass Oyunları Oynama

gamepad çalışıyor steamde kullanabiliyorum oyundan kaynaklı olabilceğinide sanmıyorum ori and the blind forestın desteği var diye biliyorum
  5. DevrimM

Gamepad İle Xbox Gamepass Oyunları Oynama

Gamepassde X360ce kullanamıyorum steamede ekleyemiyorum gamepadle nasıl oynuyabilirm başka bir alternatifi varmı gamepad:frisby FGP-230U
  6. DevrimM

L-Carnitine Kullanmak İçin Bir Yaş Sınırı varmı

yardımınız için çok çok teşekkür ediyorum
  7. DevrimM

L-Carnitine Kullanmak İçin Bir Yaş Sınırı varmı

küçük kardeşim 3aydır spor salonuna gidiyor kilo vermesine destek olmak için L-Carnitine kullanmayı düşünüyor yaş sınırına dair bir makale bulamadım sormak istedim
  8. DevrimM

Dying Light 2 Siyah Ekranda Kalıp Kapanıyor

sorunu çözebildim fsr performansa çekiyorum oyuna girmeden hemen önce oyuna girince dengeliye çekiyorum öyle kapanmıyor oyun aynı sorunu yaşayanlar için yazıyım dedim
  9. DevrimM

çözmüştüm tekrardan oldu şuanda giremiyorum dün 2-3saat oynadım ama şuan giremiyorum devam ete basıyorum oyun yükleme ekranında birkaç dkka kalıyor sonra kapanıyor
  10. DevrimM

pardon efendim dikkatsizliğime denk geldi :D
  11. DevrimM

Dying Light 2 yi açtığımda yeni oyuna bastığım zaman kapanıyordu bu videodaki adımları uyguladım: birkere girebildim baya oynadım sonra çıkmam gerekti çıkınca gene aynı sorun oldu siyah erkanda kalıp oyundan atıyor
  12. DevrimM

Dark Souls 3 Kılıç vb silahları kuşanamama

Dark Souls Serisine Direkt 3.oyundan başladım soullarımın hepsini cana bastım sağdan soldan bulduğum kılıçları falan kullanamıyorum ne yapmalıyım
  13. DevrimM

Forza Horizon 5 gizlilik ayarları sorunu

Merhaba Gamepass Satın Alıp Forza Horizon 5 yükledim ama müzayedeye giremiyorum gizlilik ayarları hatası alıyorum ve minecraftta multiplayer kısmı kapalı
  14. DevrimM

Masa Üstü Bilgisayar Temizliği

saç kurutma makinesinde bi sıcak var bide ılık tarzı çok sıcak üflemeyen bi mod var
Top Bottom