dido22 isimli üyenin son içerikleri

1. dido22

Sistemim ne kadar eder?

Arkadaşlar merhaba, aşağıdaki gibi bir sisteme sahibim, monitör, klavye, mouse ve kulaklık dahil sistemimi satmak istiyorum. Tüm ürünlerin kutuları faturaları mevcuttur. Sistem vatan bilgisayardan 2022 başlarında toplanmıştır. Garantisi Mart ayında bitmiştir. Hiç bir üründe sorun yoktur kozmatik...
  2. dido22

Öneri 9000 TL Telefon Önerisi

A24 aldım arkadaşlar teşekkürler hepinize yardımlarınız için 🙏
  3. dido22

Öneri 9000 TL Telefon Önerisi

Merhaba arkadaşlar annem için telefon alacağız günlük kullanım olacak. Oyun olarak sadece candy crush oynuyor ve fotoğrafta arada bi çekiyor. 9000 TL bütçe var ve daha üstüne çıkma şansım maalesef hiç yok. Normalde bütçe yükseltip a34 düşünüyordum ancak bütçemi maalesef yükseltemiyorum. Bu...
  4. dido22

❌İndirim Bitti! Türk Telekom sınırsız sosyal medya + 40 GB internet vergiler dahil 215 TL

Hocam mesajı attım link geldi ancak linke girdiğimde 1 ay ücretsiz gözüküyor
  5. dido22

🔥İndirim TÜRK TELEKOM YILDIZLI GÜNLER EFSANESİ GERİ DÖNDÜ!

Hattım bugün olarak açıldı, 205 TL lik paketi aldım, SOZ mesajını yazdım gelen mesajda 319 TL diyordu müşteri hizmetlerini aradım ve ekstra indirim olacağını söyledi onay mesajını da gönderdim ve 205 TL'ye paket tamamlandı. İnternet hızı aşağıdaki gibidir. Vodafone de maalesef 20 MB alıyordum...
  6. dido22

Yardım Honor 90 vs Realme gt 2

Gt2 sahibiyim, efootball PUBG, aspahlt falan baya oyun oynuyorum henüz ısınma problemini hiç yaşamadım belki kıştan dolayıdır bilmiyorum ama gerçekten hiç ısındığını görmedim.
  7. dido22

🔥 VOK - 7500F - RTX 4070 Sistem 25.999 TL 🔥

Siteye bile girilmiyo ki aw
  8. dido22

[PC Hocası] | Intel i5-13400F | Gigabyte RTX 4060 Ti 8 GB | (21.999 TL)

Pahalı bence bu paraya ddr5 sistem aldım zaten geçen hafta. Abdullah ın çıkardığı sistem 4060ti 16 GB olmasına rağmen daha ucuzdu üstelik bunda ki stok 200 maalesef kötü.
  9. dido22

15000 TL Telefon önerisi

Konuyu hortlatmak gibi oluyor ama gt2 düşünmenizi tavsiye ederim hocam.
  10. dido22

🚀💥🚨 YILIN F/P SİSTEMİ ÇIKTI 🚨💥🚀

H.o hocam ilk alan sensin heralde forumda başka alabilen görmedim 😅
  11. dido22

🚀💥🚨 YILIN F/P SİSTEMİ ÇIKTI 🚨💥🚀

Ödeme ekranında 404 yedim
  12. dido22

❌İndirim Bitti! Pc için Microsoft gamepass 5.90 TL

Almayanlar kaçırmasın bu sene 2 defa zam yedi, Ocak ayında yine zam gelebilir diyorlar valla 6 lira bişey değil mutlaka yararlanın.
  13. dido22

Hepsiburada Premium 6 Ay 1 TL (Yapı Kredi KK)

Şu an üyeyken de yararlanabiliyor muyum yoksa bu üyeliği iptal edip yeni bir üyelik mi yapmam gerekiyor acaba
  14. dido22

HANGİ ELEKTRİKLİ SÜPÜRGEYİ ALMALIYIM ?

Hocam Dyson süpürge aleminde her zaman babadır. Ben Dyson V10 kullanıyorum annemler v15 kullanıyor yaklaşık 1 senedir. Annemin lafı şu oldu; ben daha önce süpürge kullanmamışım. O yüzden Dyson kablolusu hakkında bilgim yok ama kablosuza yönelirseniz mutlaka Dyson almaya bakın.
  15. dido22

20-25 K arası Hazır sistem önerisi

Hocam o fiyata çıkacaksan bu sistemi almak daha mantıklı ddr5 ve dlls 3 desteği var. Kasayı 750w olanı. Rami da 5600 MHz olana upgradele o şekilde al bence çok daha mantıklı...
Top Bottom