DilaverBalta73 isimli üyenin son içerikleri

1. D

Max 4200 TL Telefon Önerisi

Yeni telefon almayı düşünüyorum aklımda şekillenen 2 model oldu samsung a32 ve a52 daha iyi tavsiyesi olan var mı ?(Uzak doğuda sadece samsung aga!!!)
  2. D

Fifa 21 Oyuncu Maaşı Ne Kadar Verecegimi Nerden Bilecegim

Fifa 21 kariyer modunda oyuncu transfer ederken sofifa gibi internet siteler bakıyorum zaman kaybetmemek için ama oyuncunun değerini ve maaşını hic bir zaman doğru gostermiyor o tarz siteler bana çözüm önerebilir mısınız lütfen
  3. D

İş Bilgisayari Onerisi

6000 TL altı windows 11 i rahat kaldırabilecek iş yapmak için laptop önerir mısınız
  4. D

E-Football 22 Analig Olucak mı ?

Sorum basit aslında bilgisi olan var mı ?Birde size minumum/önerilen sistem gereksinimleri ne olur sizce ?
  5. D

EA PLAY OYUNLARI SÜREKLİ YENİLENİYOR MU ?

Xbox game pass daha mı kârlı sence birde fiyatını ve süresini biliyor musun
  6. D

EA PLAY OYUNLARI SÜREKLİ YENİLENİYOR MU ?

Gecen günlerde ea play e üyelik yaptım istediğim baya oyun vardı ve uygundu ama merak ettiğim şey sürekli başka yeni oyunlar geliyor mu mesela seneye fifa 22 gibi ya da yeni ea oyunları?
  7. D

PC Her Açılışta Disk Checking Ve Reparing Yapıyor Sebebi Ne Olabilir

Pc im her açılşta disk checking and reparing yapmaya başladı bir günden sonra yaklaşık 8sn sürüyor perfromansta bir sıkıntım yok şu anda samsung magician dan baktım drive health 2.6 tb written ''Good'' yazıyor yani neden yapar rutin olarak mı çalışıyor yada 500gb lık sadece 50 gb boş olduğu için mi
  8. D

EKRAN KARTI ÖNERİSİİ

3000-4000 arası 1650 için fazla bence ya stok gelmesini bekle ya da güzel bir araştırmayla en azından 1660 super filan bul .
  9. D

Rampage Falcon X Kulaklık RGB Sorunu

Kulaklığımdaki rgb ler otomatik yani bir masaüstü uygulaması yok ama sıkıntı şu ki rgb yi açtığımda tam çalışmıyor sadece pili az kalmış led lamba gibi yanıp yanıp sönüyor oda belli yerlerinde neden olabilir acaba birde çözüm önerisi verir misiniz
  10. D

Laptoptaki Windows Key Desktopa Aktarılabilir mi

Genel olarak sorum şu toparlarsam bir tane laptopumuz var windows keyi var yeni desktop bilgisayarımda key olarak kullanabilir miyim kendisi windows 7 sonra windows 10 a update etsem çalışır mı veya ne öneririsiniz şu an da deneme sürümü kullanıyorum mecburen
  11. D

Witcher 3 Oyundan Atma Sorunsalı

Witcher 3 de arada sırada oyundan atıyor herhangi bir ısınma vs yok pc yi windows defender a tarattım hiç virüs de yok steamden aldım orjinal oyun dosyaların bütünlüğünü de doğruladım neden olabilir bir kaç başlık daha gördüm witcher 3 ün oyundan atmasıyla alakalı oyunla alakalı bir şey mi acaba ?
  12. D

Yardım Ekran Kartı kullanımım %0-%1

Şöyle söküp taktığında tam oturmamış olma ihtimali olabilir (Oyun oynarken sıkıntı yaşıyor musun ?) AYgıt yöneticisinden driverları kontrol edebilirsin bozulmuşşsa tekrar kur veya PCI express slotunu bozmuş olma ihtimalin olabilir veyahut donanımsaldır garantisi varsa garantiye götürebilirsin...
  13. D

Yardım Ekran Kartı kullanımım %0-%1

Hiç ekran kartını söküp taktın mı bir daha
  14. D

EVGA GTX 1660 SUPER SC ULTRA SICAKLIK DEĞERLERİ

Çok sağolun hocam sıcaklığın kaça kadar yolu var birde onu merak ediyorum msi afterburner da fanlar %71 de gözüküyor bu değerlerde
  15. D

Yardım Gtx evga 1660 super sc ultura gaming vs gtx 1660 super gaming x

yalnız o fiyata zor 0 bulmak vatandan indirimli 3500 TL ye aldım normalde 4500 dü en kötü ticarete dökersin :D
Top Bottom